Версія для друку Версія для друку

ЇЇ РОКИ – ЇЇ БАГАТСТВО

Як співається в пісні: «Мої роки − моє багатство». Для Марти Іванівни Дочинець це не лише багатство, а цілий скарб.
Народилася вона в Броді, але судилося їй зустріти свою долю в Кушниці.
Після закінчення Мукачівського сільськогосподарського технікуму була направлена на роботу в Довге на ветдільницЬ, але згодом її перевели втілювати свої знання в с. Кушниця. Молоду, красиву дівчину покохав Василь Дочинець, якого після повернення з армії обрали головою колгоспу «Зоря комунізму».
Свою трудову діяльність М. Дочинець спрямовувала на покращення життя сільського населення, вболівала за економічний стан господарства, розвивала тваринницьку галузь (високорозвинуте вівчарство тут було тоді одним із кращих в області). На той час у господарстві налічувалося 5000 овець.
Марту Іванівну поважають у селі за її принциповість, доброзичливість, відповідальність. Її обирали депутатом обласної ради двох скликань та сільської ради. Нагороджена орденом Трудового Червоного прапора. Виростила доньку і сина, які проживають в рідному селі та працюють тут лікарями. Має чотирьох внуків та трьох правнуків.
Марта Іванівна не сидить вдома склавши руки: вона веде активний спосіб життя. Церковна громада обрала її ведучою по проведенню псалтир, без неї не обходиться жодна значуща подія в селі, користується авторитетом серед односельців, які вітають її та бажають міцного здоров’я, радості, тепла на многії і благії літа.
Марія ШПАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар