Версія для друку Версія для друку

У ВЗАЄМОДІЇ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Після вступу в дію Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов›язкове державне соціальне страхування» контроль щодо збору страхових внесків та своєчасність їх сплати покладено на Пенсійний фонд України, при цьому основні статутні напрями діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань залишилися незмінними.
Ним здійснюються заходи направлені на ліквідацію заборгованості по сплаті страхових внесків, яка виникла станом на 01.01.2011 року. Разом з тим, проводиться моніторинг і надається практична допомога страхувальникам у питаннях правильності встановлення класів професійного ризику виробництва з урахуванням виду економічної діяльності, а при необхідності ‒ проведення перевірки достовірності поданої страхувальниками інформації щодо розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності та зміна класу ризику.
Відповідно до чинного законодавства роботодавці щорічно до 25 січня повинні інформувати Фонд про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технологій робіт, або виду діяльності шляхом подання відповідної звітності. Крім цього страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків, що виникла станом на 01.01.2011 зобов’язані подавати звітність до Фонду за встановленою формою щоквартально до 25 січня, 20 квітня, 20 липня, 20 жовтня до моменту повного її погашення. За неподання вищезазначеної звітності, відповідно до законодавства до посадових осіб передбачено застосування адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Довідки та консультації за телефоном 2-35-81.

Андрій Демчик,
головний спеціаліст відділення ВД ФСС НВ у районі.

Ваш отзыв

Ваш коментар