Версія для друку Версія для друку

ПРИКИПІЛА ДУШЕЮ ДО СПРАВИ

Трудиться 37 років кіоскером ЦПЗ №3 ЗД УДППЗ Укрпошта» прекрасна, чуйна, чесна, віддана своїй роботі жінка – Ганна Андріївна Овсак, яка нещодавно святкувала свій золотий ювілей.
– Життєвим кредом для мене, – говорить Ганна Андріївна – були мої батьки, які змалку навчали мене праці, поваги до людей і чесності.
Нелегка доля спіткала цю чудову жінку, та вона ніколи не здавалася, який би важкий тягар не падав на її тендітні плечі. Підростали діти. Не завжди вистачало на них часу із-за роботи та домашніх турбот . Та діти завжди допомагали їй у домашніх справах.
Праця кіоскера дуже цікава, Ганна Андріївна любить свою роботу, їй подобається спілкуватися з новими і новими людьми і своїми постійними покупцями, вміє знайти підхід до людей різних вікових категорій, порадивши їм, що придбати – журнал, газети, чи брошуру для дітей. Вибравши свою стежину, вона крок за кроком освоювала премудрості своєї справи. Про таких працівників кажуть «Прикипіла душею до справи».
До роботи ставиться завжди сумлінно і чесно, надаючи послуги, підвищуючи їх якість, ідучи в ногу з часом. На її адресу лунають тільки слова вдячності. Змінюється час, впроваджуються нові технології, телебачення, інтернет, тощо. Але ніщо не замінить друковані видання, котрі можна потримати в руках і відчути запах свіжої краски друкованого видання.
Вміє Ганна Андріївна підтримати розмову, запитати про життя чи здоров’я, а часом щось порадити, не байдужа вона до людського болю та проблем.
Та попри всі турботи та роботу Ганна Андріївна старається викроїти час для свої рідних,онуків. Для неї вони є найбільшою втіхою.
А ще наша Ганна Андріївна дуже любить квіти, вона доглядає за ними, спілкуючись з ними, як з маленькими дітьми, а вони «нашіптують» їй своїми пелюстками слова вдячності.
Колеги відгукуються про неї – побільше б таких людей, – щирих, чесних і працьовитих.
У день її ювілею , коли за її святковим столом збереться її велика родина, та друзі, хочеться подякувати їй за не легку працю, жінці — матері, жінці – трудівниці, жінці – берегині домашнього вогнища і висловити слова глибокої поваги та вдячності.
Щастя Вам, радості, добра і достатку.
Олена ПЕРЕЦЬ,
інженер ВОРМ ЗД УДППЗ «Укрпошта».

Ваш отзыв

Ваш коментар