- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЇМ І ВОГОНЬ НЕ СТРАШНИЙ

Суботнього вечора у Приборжавському п’ятеро парубків гуляли селом. Вони майже кожної суботи зустрічаються і обмінюються враженнями за тиждень, так як троє з них навчаються у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленої військової фізичної підготовки Закарпатської обласної ради ‒ віце-старшина Іван Берченко, ліцеїсти Олексій Кришеник та Іван Ігнатко, Юрій Гринюк учень Білківського професійно-аграрного ліцею і Іван Огняник ‒ Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Після прогулянки біля річки Боржава парубки присіли на автобусній зупинці. Незабаром хтось із них сказав, що відчуває дим, припустили, хтось палить сміття. Через деякий час хлопці відчули ще сильніший запах диму, тоді вони почали пильніше придивлятися довкола. Вони побачили, що клуби диму валять над подвір’ям, де живе самотній чоловік.
Хлопці, підійшовши до воріт дворогосподарства, побачили жахливу картину, із будинку намагався вийти чоловік, а із даху та вікон ‒ виривався вогонь. Вони не вагаючись кинулись допомагати чоловікові, який ледь тримався на ногах. Відтягнули напівпритомного за двері, а полум’я вже розповсюдилося по всьому приміщенні. Один із хлопців по мобільному телефону викликав всі служби порятунку. Інші – надавали потерпілому невідкладну допомогу. Почали із ним розмовляти, але потерпілий вже втрачав свідомість. Хлопці покликали на допомогу сусідів, які до приїзду пожежників самотужки намагались загасити вогонь.
Першими на місце пригоди приїхали пожежники, так як їх місце дислокації було найближчим до місця пожежі, потім працівники Іршавського районного відділу міліції і далі лікарі «швидкої допомоги».

Віта ГОРЗОВ,
Іршавський РВ УМВС