Версія для друку Версія для друку

ДОРОСЛА УВАГА ДОШКІЛЛЮ

У рамках відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у районному будинку культури відбулися святкові заходи.
Теплі слова вдячності та вітання лунали на адресу працівників дошкільних навчальних закладів району – представників однієї з найбільш соціально-значущих, почесних професій від заступника голови РДА Миколи Сочки та заступника голови райради Петра Добромільського.
– Наразі одним із основних напрямків державної політики в освітній галузі є модернізація системи дошкільної освіти. В її основу покладено Державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти та соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» – окрім слів вітань, на цьому наголосив заступник голови райдержадміністрації Микола Іванович.
Почесними грамотами Іршавської РДА та райради за особисті заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ та з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля нагороджено завідуючих, вихователів та працівників дошкільних закладів Іршавщини.
З нагоди професійного свята кращих педагогів-дошкільників району, призерів та лауреатів конкурсу «Вихователь року» привітала та вручила грамоти начальник управління освіти, молоді і спорту РДА Єлизавета Яцканич.
Свято відбувалося в казковій атмосфері: розважали та дарували гарний настрій всім гостям дошкільнята Білківських ДНЗ №1,2, Великораковецького ДНЗ №2, Іршавських ДНЗ №1,3, Вільхівського, Лисичівського, Зарічанського, Кушницького ДНЗ №1, Ільницьких ДНЗ №1,3,4, Сілецького ДНЗ №1, Довжанського ДНЗ №1, Імстичівского ДНЗ №1 та Малораковецького ДНЗ.
Також працівників дошкілля привітали Ільницький сільський голова Віктор Симканинець, а від батьків – начальник управління ПФУ в Іршавському районі Іван Бізіля.
Святковий настрій своїм колегам та всім присутнім подарував вокально-інструментальний ансамбль «Конвалія», який складається із музичних керівників ДНЗ району.

Наталія ХОДЄЄВА.

Ваш отзыв

Ваш коментар