Версія для друку Версія для друку

ДОБРОТНЕ ЄДНАННЯ

Цими днями народний депутат України Іван Бушко та голова районної ради Станіслав Сухан відвідали Вільхівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для Івана Івановича така поїздка – хоча і один із багатьох епізодів діяльності парламентаря на виборчому окрузі, але не пересічна подія. Його зусиллями за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів по соціально-економічному розвитку окремих територій згаданому навчальному закладу виділено 279 тисяч гривень. Так само оперативно своїм рішенням на останній сесії депутати райради “провели” дані кошти до виконавця для розв’язання нагальної проблеми.
Зрозуміло, що і як будь-який дбайливий господар, народний депутат України по 73-ому нашому округу захотів вочевидь переконатися у їх раціональному використанні. Найперше Іван Бушко та Станіслав Сухан поспілкувалися із бригадиром будівельників ДП “Фортуна” Іваном Горзовим, чий колектив зводить на спортзалі школи шатровий дах замість плоского. У розмові із Іваном Івановичем Іван Володимирович зауважив, що із корита цього даху довелося відпомпувати майже півметрової товщини шар води. Директор ЗОШ Дмитро Блищак пояснив, що така ситуація повторюється щоразу після проливних опадів впродовж вже не менше семи років. Покрівля систематично руйнувалася. Зрозуміло, що ще однієї зими перекриття могло і не витримати. Тож абсолютно зрозуміло – допомога народного депутата стала як ніколи вчасною.
Провівши зовнішній огляд будівлі Іван Бушко та Станіслав Сухан продовжили спілкування із Дмитром Блищаком та сільським головою Василем Чийпешом безпосередньо у спортзалі. Стеля, стіни, двері, вікна у цьому приміщенні просто напрошувалися на ремонт та заміну. Спілкування між парламентарем і місцевими керівниками перейшло у нову площину: Іван Іванович, побачивши низку нових проблем, що потребують вирішення, на що місцева сільська влада на жаль коштів не заробила, запропонував цивілізований шлях виходу із ситуації − заручитися фінансовою допомогою або батьків, або місцевих підприємців. У разі, якщо така воля представників територіальної громади буде матеріалізована, Іван Іванович пообіцяв четверту частину коштів на це, виділити від себе.
За короткий період часу − рік, відколи Іван Іванович Бушко представляє громадян 73-го виборчого округу у Верховній Раді України − вільхівчани твердо переконалися, що слова цього державного діяча не розходяться з ділом. За його активного сприяння у Вільхівському дошкільному навчальному закладі цьогоріч відкрито ще одну групу у якій виховуються 20 дітей. Допоміг він також із заміною вікон на сучасні у цьому ДНЗ.
Такі факти, – як кільця добрих справ, що єднають народного депутата України з його виборцями, з округом і які продовжуватимуться з часом не тільки в цьому колективі, населеному пункті, але й у інших громадах .
Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар