Версія для друку Версія для друку

ЦІНА УСПІХУ – СУМЛІННА ПРАЦЯ

Минуло вже 37 років з того часу, як поєднала свою долю з поштою висококваліфікований спеціаліст і прекрасна жінка – Марія Михайлівна Симканич. Про таких, як вона, в народі кажуть: «робоча бджілка». Вона дуже любить роботу, віддається їй сповна. Улюблена робота і родина – щастя й радість її життя. Ще навчаючись у школі, вона мріяла про улюблену справу, остаточно зробила свій вибір, прийшовши в 1976 році на пошту учнем-оператором після закінчення Лвівського техучилища №12, а вже через невеликий проміжок часу працювала начальником ВПЗ с. Луково ЦПЗ №3 ЗД УДППЗ «Укрпошта».
Робота вимагала зосередженості та неабияких знань, тому Марія Михайлівна ніколи не зупинялась на досягнутому, постійно прагнула до самовдосконалення, освоювала всі тонкощі поштової професії, завжди намагалася йти в ногу з часом. У людях Марія Михайлівна понад усе цінує порядність, чесність, відвертість, щирість і справедливість. Такими рисами наділена вона і сама. Тому і тягнуться до неї люди.
Багато часу забирає робота, вимагає жертвувати особистим часом. Проте, коли випадає вільна хвилина, то вся увага та любов дістається її сім’ї. Разом зі своїм чоловіком Олександром, який є у всьому її підтримкою, вони виростили і виховали двох прекрасних дітей. До того ж пані Марія не тільки прекрасна мама та дружина, а й найкраща бабуся. Зараз підростає у них троє чудових онуків, яких вони дуже люблять.
У повній гармонії з навколишнім світом живе ця гарна жінка. Прожито немало прекрасних років, але безліч добрих справ ще попереду. Нещодавно наша колега відсвяткувала своє перше 55-річчя. Це тільки половина пройденого життєвого шляху. Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного ставлення до громадських і службових обов’язків. Тож нехай і надалі допомагатимуть Вам у Вашому житті Ваші колеги, їхні слушні поради та їхня дружня підтримка. За свою сумлінну працю вона отримала безліч нагород – це грамоти та подяки, а у червні 2013 року була нагороджена подякою Генеральної дирекції «Укрпошта». Тож хочеться побажати цій прекрасній людині, хай довго і надійно пливе Ваш життєвий човен, оминаючи айсберги, на хвилях щастя, освячений вірою, надією, любов’ю, між сонячними берегами щедрої карпатської весни.

Олена ПЕРЕЦЬ,
інженер ВОРМ ЗД УДППЗ» Укрпошта».

Ваш отзыв

Ваш коментар