Версія для друку Версія для друку

ОБЕРИ ЖИТТЯ!

Звички, що стосуються способу життя людини і впливають на її здоров’я, можуть бути як корисними, так і шкідливими.
Перші – підвищують працездатність, сприяють фізичному і психічному розвиткові, зумовлюють активне довголіття. Чим раніше сформувалися в людини корисні звички, тим міцніше її здоров‘я, тим легше їй уникнути звичок шкідливих, які руйнують здоров’я та волю, знижують працездатність, скорочують тривалість життя особи. І, навпаки, чим раніше, у молодшому віці, формуються шкідливі звички, тим згубніше вони діють і тим складніше їх позбутися.
«Шкідливі звички» зараз стали однією з найактуальніших, навіть, можна сказати, однією з глобальних проблем сучасності. І хоча, здавалося б, боротися з ними марно, та якщо все правильно організувати та застосовувати вірні способи й засоби, то ця боротьба приносить певний позитивний результат.
Тютюнопаління і потяг до алкоголю – найрозповсюдженіші шкідливі звички. Ними страждає значна частина населення України. І алкоголізм, і залежність від цигарок, і наркоманія з’являються як шкідливі звички, а з часом займають важливе місце в житті людини та перетворюються уже на хворобу.
Саме цю тему обговорювали 19 вересня цього року завідувачка відділу обслуговування Іршавської центральної районної бібліотеки О.І. Кепша та фахівці з соціальної роботи Іршавського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді К.Г. Мелеганич та Д.В. Гура. До актуального діалогу було запрошено учнів-старшокласників Іршавської ЗОШ І – ІІІ ст. №2. Протягом розмови учням було представлено мультимедійну презентацію та показано відеоролики, які наглядно демонстрували вплив шкідливих звичок на молодий організм та спонукали до роздумів.
Допомогу в організації заходу надали – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ольга Йосипівна Барна, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ганна Василівна Попович, педагог-організатор вищевказаної школи Віктор Юральник.
«Бережіть своє здоров’я» – таким було побажання в кінці діалогу, адже життя прекрасне!!!

Алла ЛАКАТОШ,
директор Іршавської ЦРБС.

Ваш отзыв

Ваш коментар