Версія для друку Версія для друку

ГОЛОВА РАЙРАДИ СТАНІСЛАВ СУХАН ПОДАРУВАВ ГРЕБЛЯНСЬКОМУ ДНЗ ПРАЛЬНУ МАШИНУ

Минулого четверга голова райради Станіслав Сухан побував у Греблі. Найперше відвідав дитсадок, де завідуючою є Маргарита Ребрик. У закладі працює 21 чоловік. Просили кошти на медичні потреби. Кажуть, що необхідно поміняти шафи. Роботи з ремонту чи будівництва приміщень здійснювати поки не можна, бо для ДНЗ потрібно упорядкувати документацію на землю.

Перед керівником району колектив порушив питання відпусток та оздоровчих, на що він запевнив у сприянні. Подбає і про те, аби у дитсадку спеціалісти перевірили на справність котел та усунули недоліки. Станіслав Сухан зробив зауваження завідувачці закладу стосовно того, що територія не покошена, а там між травою знаходиться і амброзія полинолиста – дуже небезпечний бур’ян для дорослої людини, а для дітей тим більше. Голова райради поцікавився, як допомагають дитсадку депутати райради, закріплені за громадою. Також наголосив на тому, що від порушених керівником ДНЗ проблем не повинен усуватися сільський голова. Він попросив надати інформацію, яка фінансова допомога та на які потреби надавалась з сільського бюджету за останні два-три роки. Керівник району побував у дитсадку не з пустими руками — подарував пральну машину.

Наступний об’єкт – Греблянська ЗОШ І-ІІ ступенів. Директор Марія Боднар ознайомила з приміщеннями, роботами, які вже виконали, й проблемами, що потребують вирішення. У дворі завезено гравій. Перекрили дах на кочегарці. Залили доріжку, ще одну треба. Тут прекрасний спортзал. Голова райради Станіслав Сухан зазначив, що докладатиме зусиль, аби відкрити там спортивні секції. Просили сприяння керівника району у тому, щоб школа мала швецьку стінку.

Відтак голова райради відвідав Вільхівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут поспілкувався із заступником директора Юстиною Семак. Найбільший головний біль для закладу – перекриття даху над спортзалом. Як запевнив Станіслав Сухан, вже найближчим часом за ці роботи візьмуться спеціалісти.

У робочій поїздці голову райради супроводжував начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства Роман Меренич.

 

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар