Версія для друку Версія для друку

«ЗАВЖДИ З ЛЮДЬМИ»

Ігор Євгенович Берегій – людина, яка пройшла нелегкий життєвий шлях. Народився 1 серпня 1938 року в м. Іршава, у сім’ї вчителів. Щиросердечний, невгамовний та завжди усміхнений – він все своє життя тягнеться до людей, турбується про них і дає їм корисні поради.

Закінчивши Берегівське медичне училище, Ігор Євгенович завжди з людьми – рятував їм життя. Впродовж 50 років, працюючи рентгенологом, терапевтом, лікарем швидкої допомоги, боровся за життя народу. Працюючи у медичній сфері, неодноразово отримував грамоти, подяки та грошові премії. Брав активну участь у громадському житті, у написанні книг: «Ветерани медицини Іршавщини» та « За покликом серця».

Як тільки Ігор Євгенович вийшов на пенсію, був обраний заступником голови районної ради ветеранів України та головою первинної організації ветеранів м. Іршава. За активну участь у волонтерській діяльності та за вагомий внесок у ветеранський рух був нагороджений багатьма грамотами.

Навіть зараз, у віці 75 років, цей чоловік не думає зупинятися, а навпаки – йде вперед, щиро допомагаючи людям. Разом з дружиною  Марією Михайлівною – колишнім дільничним лікарем виростили двох дочок, які працюють лікарями.

А ще Ігор Євгенович полюбляє співати. Він – активний учасник народного хору «Ветеран» при РБК. У нього девіз по житті: «Завжди з людьми».

 

Лілія БІЛУНКА,

студентка відділення журналістики УжНУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар