Версія для друку Версія для друку

ЦЕЙ НЕЗАБУТНІЙ ПЕРШИЙ ДЕНЬ

Ось і добігло літо свого кінця. Із гарним, веселим і бадьорим настроєм зібралися першого вересня учні Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на свою традиційну урочисту лінійку.

Цьогоріч за парти сіло 366 учнів. Із них – 42 першокласники і 34 старшокласники. Навчальний заклад став призером у рейтингу серед шкіл району. Школярі брали активну участь у районних, обласних і всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, де займали перші місця.

Привітати учнів, педагогів і батьків із новим навчальним роком прийшли голова районної ради Станіслав Сухан, начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства райради Роман Меренич й Іршавський міський голова Степан Бобик За дорученням голови облдержадміністрації Станіслав Васильович вручив школі сертифікат на сучасне обладнання для спортзалу, а Степан Степанович подарував навчальному закладу принтер. Благословив  учнів у світлу Країну знань настоятель Свято-Іллінського храму, протоієрей о. Михаїл Юрина.

Із словами вітання до учнів і педагогів звернулася директор школи Ганна Гичка. Потім вона запросила усіх учнів у світлі й просторі класи. Не обійшлося  і без пісенних вітань. Їх присутнім дарували самі школярі.

Першачкам вручено пам’ятні медалі, які нагадуватимуть їм про цей світлий і радісний день.

У менших класах проведено урок на тему: «Державний прапор України – святиня нашого народу», в старших – «1025-річчя Хрещення Київської Русі».

— Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 — серед кращих у районі, – сказав Станіслав Сухан. – Сюди завжди приємно завітати. Адміністрація постійно турбується про роль вчителя у своєму колективі, сприяє підвищенню кваліфікації своїх працівників, тут створено належні умови для розкриття їхніх творчих здібностей. Тому й досягнуто належних успіхів у вихованні підростаючого покоління. Зернятка доброго, розумного і вічного проростають у наших душах й дають хороші плоди.

Отож, в добру путь, школярі!

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар