Версія для друку Версія для друку

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Ось уже позаду ті дні, коли школярик міг довго поспати, безтурботно погасати подвір’ям, погратися з друзями, відпочити, зрештою, допомагати батькам. Настала пора братися за підручники. Свято Першовересня покликало всіх до школи. Звісно, хтось вперше переступив поріг храму науки і лише тепер піде Країною знань. Урочисту лінійку в Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відкрив директор цього закладу Петро Чорба. Він щиросердечно привітав усіх з початком нового навчального року. Побажав їм наснаги, здоров’я, успіхів та здобутків.

Було багато сяючих усмішок, хизувань одягом, відпочинком, новими подарунками серед школярів. Обмінювалися теплими словами вчителі. Все ж не бачились цілі канікули. Відчувалася хороша атмосфера, налаштованість на результативну працю.

На урочистій лінійці побували й гості. Учнів та вчителів закладу також вітали заступник голови райради Петро Добромільський, Білківський сільський голова Василь Зейкан, начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей Ірина Урста, благочинний Іршавського благочиння, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму с. Білки Георгій Чулей.

До речі, до першого класу в цій школі пішло понад тридцять учнів. Десятеро приєдналося до шкільної родини із Зовдуновицької ЗОШ І ступеня.

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар