Версія для друку Версія для друку

ПЛАНУЄМО РОБОТУ – ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ

Активізація роботи первинних профспілкових організацій, підвищення їх ролі у здійсненні соціально-економічного захисту спілчан та інші питання були розглянуті на черговому засіданні райкому профспілки працівників культури, що відбулось наприкінці липня.

Одне з найактуальніших питань порядку денного ‒ «Про проведення районного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2013 році», що проходить в рамках обласного огляду-конкурсу з нагоди відзначення 60 – річчя створення галузевої профспілки працівників культури на Закарпатті.

Голова райкому Оксана Сідор у своєму виступі наголосила головам первинних профорганізацій на необхідності провести відповідну організаторську роботу щодо участі у конкурсі, оформити матеріали, які можуть доповнюватись фотоальбомами, публікаціями у засобах масової інформації, що характеризують діяльність первинної організації.

Обговорено також підсумки оздоровлення влітку 2013 року. В таборі відпочинку імені Судковського в м. Очаків Миколаївської області оздоровилось 6 дітей працівників культури. За словами Оксани Іванівни, наша профспілка завжди тримає це питання на контролі, проте цього року, у порівнянні з минулим, бажаючих оздоровитись виявилось трохи менше.

Одне з пріоритетніших питань порядку денного –  участь викладачів дитячих шкіл мистецтв району у відзначенні районного свята Дня учителя, що святкують у першу неділю жовтня. Головами первинних організацій дитячих мистецьких закладів на прохання спілчан відмічено, що питання актуальне і має місце, адже 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. А вчителі дитячих шкіл мистецтв ведуть велику самовіддану працю у виявленні естетичних смаків та творчих здібностей підростаючого покоління. Тим паче, учні дитячих шкіл мистецтв району – лауреати багатьох конкурсів, фестивалів різних рівнів.

Йшла мова і про спортивно-оздоровчу діяльність членів райкому. Оксана Іванівна інформувала також про створену  блог-сторінку «Іршавська районна профспілкова організація працівників культури» в мережі інтернету (http://irshavarkprof.blogspot.com).

Іван Кополовець,

член РК профспілки            працівників культури, голова первинної профорганізації газети «Нове життя»

Ваш отзыв

Ваш коментар