Версія для друку Версія для друку

ІРШАВСЬКИЙ РАЙОН — СЕРЕД КРАЩИХ В ОБЛАСТІ

Днями в Ужгороді відбулася чергова колегія департаменту освіти, науки молоді і спорту Закарпатської ОДА за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році.

Участь у колегії взяли: голова Закарпатської ОДА О.Ледида, його заступник І.Качур, голови районних державних адміністрацій, директор департаменту освіти  і науки М.Кляп, її заступник Г.Сопкова, відповідальні особи департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, начальники районних управлінь та відділів освіти, директори шкіл та позашкільних організацій, спеціалісти освіти обласної та районних адміністрацій, ректори вузів та директори профтехучилищ та власне учні шкіл – переможці всеукраїнських олімпіад з учителями та переможці МАНів.

Іршавський район представили голова райдержадміністрації В.В.Ковбаско, начальник управління освіти, молоді і спорту Є.М.Яцканич,  директор ДЮСШ В.В.Жупанин, директори ЗОШ району О.Ю. Хандра (Луково) та В.І.Пупена (Суха), методист управління освіти М.Ю. Гудь, з дошкільної освіти – методист І.Й. Цільо та завідувач ДНЗ № 3 С.І. Петровцій. Делегатами-переможцями даного заходу від нашого району були юні таланти – Ганнуся Бейсюк, учениця 9 класу Іршавської ЗОШ №1, яка виборола ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з біології (вчитель Чоботаренко М.О.) та Алла Світлинець, учениця 11 класу Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів за переможне І місце в Україні у секції «Історичне краєзнавство» МАНу (вчитель Світлинець А.А.). Очільник обласної держадміністрації О.О.Ледида та директор департаменту освіти і науки, молоді і спорту М.І.Кляп нашим дівчаткам, як і всім іншим переможцям олімпіад, вручили почесні грамоти та грошові премії.

Після вручення грамот діти – переможці всеукраїнських олімпіад віднесли корзину з квітами до пам’ятника Т.Г.Шевченку на пл.Народній в Ужгороді, а учасники засідання колегії продовжили свою роботу.

Директор департаменту М.Кляп проаналізувала роботу освітніх закладів по області, наголосивши, що  Указом Президента України від 28.12. 2012 р. № 756, 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Головна освітянка області відзначила, що найбільш яскравим і вагомим прикладом системної роботи педагогічних колективів навчальних закладів кожного  району є успіхи та досягнення їх вихованців у всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах.

Як відомо, 2012-2013 навчальний рік головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олександром Ледидою оголошено Роком надання якісних освітніх послуг. На здійсненя заходів щодо реалізації Державних цільових програм розвитку різних напрямів освіти та розвитку прогами «Шкільний автобус»  голова ОДА вручив ключі від нового автобуса для організованого підвозу наших дітей у Ільниці начальнику управління освіти, молоді та спорту РДА Є. М.Яцканич.

Приємно відзначити, що завдяки зусиллям голови РДА В.В.Ковбаско та начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Є.М.Яцканич згідно з рішення колегії Іршавський район посідає одне з перших місць в області. А результат – почесне нагородження нальника управління освіти, молоді та спорту РДА грамотою Закарпатської державної адміністрації за успішну роботу у 2012-2013 навчальному році.

 

Ірина Попович,

головний спеціаліст  відділу молоді і спорту  управління освіти РДА,

Іван Терпай,

директор райСЮТур.

Ваш отзыв

Ваш коментар