Версія для друку Версія для друку

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА ІРШАВЩИНІ

Минулої п’ятниці  на центральній площі Іршави відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора України. Участь у заході взяли перші керівники району: голова райдержадміністрації Василь Ковбаско, голова райради Станіслав Сухан, а також міський голова Степан Бобик, представники громадськості, організацій та підприємств району.

Вітаючи присутніх з Днем Державного Прапора України, голова райдержадміністрації зазначив, що наш народ під рідним прапором утвердив віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Як зазначив голова райради Станіслав Сухан, це наш символ, що формувався віками. Шана до нього є святим обов’язком кожного свідомого громадянина. І нинішнє свято є добрим приводом нагадати про це всім, данина важливому атрибуту.

На заході урочисто вручили паспорти громадянина України Мар’яні Чатий, Мирославі Кормош та Катерині Гелетей.      Згідно з наказом департаменту освіти, науки, молоді і спорту облдержадміністрації учням Іршавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, чемпіону України з самбо у важкій вазі серед юнаків Василю Орешко та призерці чемпіону України з самбо Ельвірі Попович присвоєні звання кандидатів у майстри спорту.

Гуртківці станції юних туристів разом із своїми педагогами  з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України здійснили велопробіг по маршруту Іршава-Білки до Пам’ятного знаку січовим стрільцям — героям Карпатської України. Там юні гуртківці вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, запалили свічки і поклали до пам’ятника живі квіти та дізналися про історію подвигів наших земляків.

***

Відтак в сесійній залі райради відбулися  урочисті зібрання, де присутніх  привітали голова РДА Василь Ковбаско, голова райради Станіслав Сухан та міський голова Степан Бобик.

Виконали керівники району також ще одну приємну місію – вручили відзнаки. Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Єлизавету Яцканич – начальника управління освіти, молоді та спорту РДА. Подяку ОДА оголосили заступнику головного лікаря з медичної частини райлікарні, депутату райради Сергію Караслаю.

Грамоти облради отримали Віталій Воробок – лікар-стоматолог, депутат райради, Володимир Горзов – директор ДП «Фортуна», депутат райради, Віктор Симканинець – Ільницький сільський голова, Михайло Станинець – Арданівський сільський голова. Подяку обласної ради оголошено Олександру Попдякунику – лікарю районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Почесними медалями до Дня Незалежності за внесок у соціально-економічний розвиток району відзначено Василя Боднаря – директора Мідяницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Василя Леднея – директора ДП «Довжанське лісомисливське господарство», Мар’яну Пензештадлер – старшу медсестру пологового відділення райлікарні, Василя Черепка – начальника управління праці та соцзахисту населення РДА.

З рук керівників району спільні грамоти отримали Любов Бабинець, Михайло Вашкеба, Антон Горзов, Ніна Жупанин, Олеся Зейкан, Ганна Лакатош, Василь Попович, Ганна Фулитка.

Спогадами про те, як на теренах Іршавщини виборювали незалежність держави, поділився представник Президента України в Іршавському районі, голова райради та згодом райдержадміністрації Василь Коцан.

З нагоди свята квіти до пам’ятного хреста «Борцям за волю України» поклали представники ветеранських організацій району – Андрій Нодь та Денис Білинець, від підприємців – Лариса Прокоп та від творчої спільноти – Любов Микита.

Своїми музичними виступами присутніх порадували Мирослава Саморига та Марина Кушнір. Ведучим свята був в.о. директора районного будинку культури Юрій Мельник.

 

Василь ШКІРЯ, Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар