Версія для друку Версія для друку

ПРИУРОЧЕНО ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Минулої неділі жителі села Крайня Мартинка зійшлися до сільського клубу дозвілля молоді з нагоди відзначення Дня Незалежності нашої країни. Святково прибраний зал, звучать мелодії коломийок про рідне село, а саме про його розквіт протягом років Незалежності. Присутні та запрошені гості з цікавістю оглядали виставку майстринь-вишивальниць  “Найкращі вишиванки села”. Та найбільш зацікавив мам та бабусь фотостенд  “Діти – наше майбутнє”, який оформила студентка історичного факультету УжНУ Мирослава Цільо – активний ініціатор та організатор різних сільських заходів.

Свято розпочалося виконанням Гімну України.

Ведуча М.В.Цільо привітала присутніх та коротко розповіла про розвиток села за 22 роки Незалежнсті, а завідувачка сільською бібліотекою М. І. Феєр підготувала книжкову виставку та розповіла про історичне минуле рідного краю.

Гучними оплесками глядачі вітали пісню “Як у нас на Україні” у виконанні Ренати Сухан та Юліани Глеби.

Олександра Усольцева, найменша учасниця свята, змістовно декламувала вірш “Скоро я піду до школи”.

Своїм чудовим виступом порадував присутніх глядачів ансамбль “Мартичаночка”, який виконав коломийки про рідне село, складені та записані місцевим підриємцем М.В. Цільо. У їх виконанні прозвучали пісні “Це моя Україна”, “Їхав козак за Дунай”.

Славиться наше село народною творчістю, тому багато закарпатських народних пісень записані і вперше прозвучали саме в Крайній Мартинці. Веселий настрій у глядачів підняли Максим Капітан та Наталія Цільо, виконавши пісню “Ой на горі два дубки”, а жартівливу композицію подарували присутнім Іван та Олександр Довгінки.

Надовго запам’ятався глядачам і виступ Іванки Канчій та Владки Білунки з піснею “Вишенька” та виконання Наталкою Цільо композиції  “Дощик капає”.

Закінчилися урочистості до Дня Незалежності України в Крайній Мартинці веселими іграми, конкурсами і танцями.

Наталія ДАНКАНИЧ,

 депутат Чорнопотіцької

сільської ради.

Ваш отзыв

Ваш коментар