Версія для друку Версія для друку

ПЕРЕВІРЯЛИ ШКОЛИ

Голова райдержадміністрації Василь Ковбаско та його заступник Іван Завидняк разом із членами обласної робочої групи з перевірки шкіл щодо облаштування внутрішніх вбиралень побували в загальноосвітніх школах району.

Вони перевірили готовність шкіл  до роботи у новому навчальному році та облаштування внутрішніх вбиралень у відповідність до санітарних та будівельних норм. Зокрема, оглянули внутрішні туалети в Ільницькій, Осійській, Сілецькій та Лозянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Побували й у присілку Новоселиця, де оглянули школу І-ІІ ступенів. Голова райдержадміністрації разом із начальником служби технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом при департаменті освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Йосипом Райхелем обговорили перспективу реконструкції Новоселицької школи.

Перевірили також ЗОШ І ст. у с. Ільниця в присілку Березники, де проводяться ремонтні роботи закладу (замінено вікна, двері, покрівлю), Колоднянську ЗОШ І-ІІ ступенів, де запланована добудова внутрішніх вбиралень. Уже готова проектно-кошторисна документація, наразі документи знаходяться на експертизі. Ці два проекти фінансуються з обласної субвенції.

Перевіряючі оглянули також внутрішні вбиральні в ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Климовиця, Сільце, Мідяниця.

 

Неля ЧОПОВДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар