Версія для друку Версія для друку

ПРО ДОРОГИ, ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ, БУДИНОК КУЛЬТУРИ…

Днями голова районної ради Станіслав Сухан провів виїзний прийом громадян в адмінбудинку  Білківської сільської ради. Разом із ним були заступник голови райдержадміністрації Іван Завидняк, заступник голови райради Петро Добромільський та начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства райради  Роман Меренич.

Білківський сільський голова Василь Зейкан розповів про проблеми, над вирішенням яких працює виконком та депутати Білківської сільради. Це − дорога районного значення Білки − Осій та Білки − В. Раковець. Василь Семенович просив керівників району посприяти  у вирішенні цієї проблеми. Йшла мова і про розчистку річки Білка та відвід води меліоративних каналів на вул. Л. Українки. Порушувалося також питання про перенесення бібліотеки і приміщення сільського будинку культури в інше приміщення, а дане приміщення пропонувалося використати для розширення дитячої школи мистецтв, де наразі навчається 168 дітей.

На прийомі у Станіслава Сухана були колишній директор Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрій Фельцан, завідувачка ДНЗ №2 Ірина Паньканинець, директор школи мистецтв Лариса Петер, житель села Петро Крученик.

Ю. Фельцан порушив проблему про ремонт берегоукріплення біля загальноосвітньої школи, яке потребує ремонту ( його обвал несе загрозу загородження потічка, а також  може завдати шкоду будівлі школи). Водночас Юрій Михайлович порушив питання про недоцільність передачі майстерні МНВК, яка використовувалася для потреб школи. І. Паньканинець прохала голову райради посприяти у проплаті коштів, які подані у державне казначейство для оплати робіт за облаштування внутрішніх туалетів. Л. Петер просила С. Сухана посприяти у виділенні приміщення для дитячої школи мистецтв. П. Крученик прохав перейменувати вулиці в честь двічі Героя соцпраці Юрія Пітри і колишнього голови  колгоспу “За нове життя”  Петра Білинця. С. Сухан разом із І. Завидняком і П. Добромільським відвідали Білківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Незважаючи на те, що уже скоро Першовересень, тут ще багато невирішених проблем. Зокрема, у 4-Б класі повний безлад: невпорядкована підлога, стіни. А інші класи були закриті на замок.

Василь Зейкан просив голову районної ради розібратися у ситуації з цільовим використанням майна міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Втім, директор комбінату П. Горзов не поділяв цю думку. Вирішено створити районну комісію із залученням спеціалістів для вирішення цього питання.

Голова райради  залишився задоволеним від відвідання ДНЗ №2, де завідуючою є І. Паньканинець. Тут проводяться роботи по облаштуванню внутрішніх туалетів на кошти, виділені із бюджету сільської ради. Очільник району також пообіцяв допомогти із коштами для повного завершення робіт у дитячому навчальному закладі.  Того ж дня С. Сухан відвідав будинок культури та дитячу школу мистецтв.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар