Версія для друку Версія для друку

СИН ПЕРЕВЕРШИВ БАТЬКА

У далекому 1963 році,  17 серпня, до речі, теж була субота, в молодій сім’ї Марти і Андрія Чедриків на світ з’явився очікуваний первісток, якого назвали Ігорем.  Як і всі діти, ходив у садочок, школу, яку в 1980 році закінчив, правда, не на відмінно, але без трійок.

Ігор любив дітей й тому вирішив вступати на навчання  до  Івано-Франківського педінституту, хотів стати вчителем початкових класів. Здав екзамени, але не набрав відповідних балів, по конкурсу не пройшов. Згодом повернувся додому та влаштувався на роботу на бавовняно-ткацьку фабрику художником-оформлювачем (були в нього здібності до такої роботи).Малював картини, які дарував родичам.

В осінню пору 1981 року призвали його до армійської служби, яку проходив у групі радянських військ в Німеччині. Майже щодня додому писав листи. Якою була радість батьків, коли без попередження з’явився на порозі квартири у військовій  формі. За добру службу (а він був командиром  танку) одержав 10 днів відпустки. Будучи вдома, разом із батьком Андрієм Юрійовичем, у дворі посадили грецький горіх, який красується у дворі між 7 і 9 будинками на вулиці Партизанській.

Повернувшись із армії у 1983 році, продовжив  працювати на бавовняно-ткацькій фабриці, де був його наставником Іван Терпай. Тут і зустрів Ігор дівчину  Надію, яка теж там працювала та була учасницею танцювального ансамблю “Човник”.

Вже у червні 1984 року Ігор та Надія зіграли пишне весілля й в щасливому шлюбі живуть вже 29 років. Народилися у них двоє синів − Андрій та Ігор, яким батьки дали вищу освіту. Вони теж уже мають свої сім’ї.

Ігор Андрійович згодом став працювати художником-оформлювачем в Іршавській автошколі. Багатого досвіду він перейняв від свого батька, який, як кажуть, був майстром на всі руки. Разом із товаришем Василем Ониськом, вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю − виготовленням меблів. Зараз вони допомагають один одному, товаришують.

Побудував Ігор Чедрик добротний будинок по вул. Онуфрія в м. Іршава, де часто збираються діти й онуки.

Сьогодні  Ігорю Андрійовичу виповнюється 50 золотих  літ. Будуть його вітати любляча дружина Надія, мама Марта, сини Андрій та Ігор, невістки Неля та Лариса,  улюблені внуки Миколка та Максимчик, сестра Надія з сім’єю, свати з Колодного та Іршави, друзі, родичі та бажатимуть ювіляру міцного здоров’я, родинного щастя, всіляких гараздів та многая й благая літ.

 

Михайло НАГОРНИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар