Версія для друку Версія для друку

ФУТБОЛІСТИ СІЛЬЦЯ І ОСОЮ ЗІЙШЛИ ІЗ ДИСТАНЦІЇ У РОЗПАЛІ СЕЗОНУ

Інформація про те, що команди Сільця і Осою вибули із першості району з футболу, застала їх прихильників зненацька: осійчани за багаторазові невиїзди  на ігри зняті з розіграшу, а сільчани, за власним бажанням припинили виступи.

У кінцевому результаті постраждали уболівальники, які з нетерпінням чекали недільного дня: після служби Божої в церкві, можна і відпочити. Тим більше, що в Сільці останніми роками із великим натхненням і відповідальністю взялися за відродження в селі найпопулярнішого виду спорту. Відкрито стадіон, зведено трибуни, організовано непогану футбольну команду, яка успішно виступала в районній першості.

У чому причина, точно не може сказати ніхто. Одні стверджують, що сільчани незадоволені ходом футбольних баталій у районі, мовляв, багато промахів у їх організації, інші − що футболісти звикли бути в числі призерів, а тут… Є й інші думки: у команди невистачає коштів на виїзди. Якби там не було, а більшість каже, що не слід було сходити із дистанції у розпалі футбольного сезону. І проситися виступати у першості Берегівського району − це не вихід із ситуації, яка склалася. Треба було  не рубати з плеча, а шукати компроміс. Тим більше, що у команди є майбутнє: недавно на юнацькому фестивалі з футболу, який проходив в Угорщині, сілецькі спортсмени дійшли до 1/8 фіналу.

Звісно, проблем у футболі вистачає. Особливо із суддівством. Саме через їх недосвідченість часто трапляються прикрі інциденти під час футбольних баталій, які інколи призводять до бійки. Тут би своє слово мали сказати і сільські голови та працівники правоохоронних органів, які повинні бути не сторонніми спостерігачами, а активними  учасниками подій.

Футбол − один із найбільш видовищних  видів спорту. Навряд чи є інша форма захоплень, де б у високому пориві, незважаючи на різні вікові чи національні ознаки, професії чи соціальний стан, так палко виявили радість від бажаних перемог, або навпаки, розчарування, чи навіть відчай від несподіваних поразок, як це буває у футболі. Так подбаймо ж про його розвиток у районі разом!

 

Василь БУЖОРА.

Ваш отзыв

Один коментар на «ФУТБОЛІСТИ СІЛЬЦЯ І ОСОЮ ЗІЙШЛИ ІЗ ДИСТАНЦІЇ У РОЗПАЛІ СЕЗОНУ»

 1. Святослав :

  Слова “У чому причина, точно не може сказати ніхто.” порадували. Замість публікації листа президента клубу С. Малицького ми ліпше погадаємо на кавовій гущі… Ловіть:

  Голові Федерації футболу Іршавського району
  Поповичу В.М.

  Команда ФК «Сільце» припиняє участь у змаганнях чемпіонату Іршавського району з футболу у 2013 році з наступних причин:
  1) упередженим та не об’єктивним розглядом ФФ району питання щодо результату матчу ФК «Сільце» – ФК «Заріччя»;
  2)відсутність належної організації роботи ФФ району, а саме:
  a.щодо забезпечення трьох суддів для обслуговування ключових матчів;
  b.відмова у наданні рішень які приймається виконкомом та комітетами а саме: протоколів матчу, протестів та пояснювальних записок арбітра тощо ;
  c.відсутність у ФФ району бажання працювати чесно та публічно, а натомість вирішувати усі питання кулуарно.

  Президент ФК «Сільце» С. Малицький
  27.07.2013 р.

Ваш коментар