- Нове життя - https://nz-ir.com -

ВІД ГАМОРИ − ДО «ІНДІЇ»

Цього літа  в Лисичові проляже нова асфальтівка. У високогірному присілку мешкає основна частина жителів села.

Спільними зусиллями місцевої влади, СПМК –23, ТзОВ “Ено-Довге ЛТД”  на цю ділянку  за короткий строк було вивезено понад півтисячі метрів кубічних гравію в основу шляху. За словами сільського голови Я.В. Палька та керівника СПМК –23 І.Ю. Палька, є реальні сподівання, що до Дня незалежності ділянка вулиці від Штації до Наміту буде заасфальтована. А це фактично 287 погонних метрів. Так само це дасть можливість продовжити автобусний маршрут на кілька кілометрів до “Індії”.

Для фінансування робіт  спеціалізованої механізованої колони №23 із бюджету виділено 220 тисяч гривень.

− Враховуючи специфіку нашого населеного пункту, − говорить сільський голова Я.В. Пальок, − чималу частину роботи ми  мусимо виконувати, не опираючись на бюджет. Для цього шукаємо спонсорів, приймаємо допомогу від тих, хто веде господарську діяльність на нашій території. Крім уже названих, мушу згадати і директора ДП «Довжанське ЛМГ»  В.І. Леднея, який пообіцяв виділити техніку, щоб прокопати канави.

Ярослав Васильович добрим словом згадує не тільки підприємства та їх керівників, але й окремих своїх земляків, в тому числі й Василя Лало, який вчасно і належним чином обрізав зелену огорожу на власному обійсті.  Це  дало можливість нормально вести дорожньо-споряджувальні роботи. Не забуває і про Івана Кострабу, чия допомога була суттєвою у прокладанні труби під місток.

Спільними зусиллями керівництва села, територіальної громади, за  допомогою господарських партнерів і, зрозуміло, за рахунок бюджетних асигнувань інфраструктура гірського Лисичова поступово  ставатиме більш розвинутою.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.