Версія для друку Версія для друку

ВІД ГАМОРИ − ДО «ІНДІЇ»

Цього літа  в Лисичові проляже нова асфальтівка. У високогірному присілку мешкає основна частина жителів села.

Спільними зусиллями місцевої влади, СПМК –23, ТзОВ “Ено-Довге ЛТД”  на цю ділянку  за короткий строк було вивезено понад півтисячі метрів кубічних гравію в основу шляху. За словами сільського голови Я.В. Палька та керівника СПМК –23 І.Ю. Палька, є реальні сподівання, що до Дня незалежності ділянка вулиці від Штації до Наміту буде заасфальтована. А це фактично 287 погонних метрів. Так само це дасть можливість продовжити автобусний маршрут на кілька кілометрів до “Індії”.

Для фінансування робіт  спеціалізованої механізованої колони №23 із бюджету виділено 220 тисяч гривень.

− Враховуючи специфіку нашого населеного пункту, − говорить сільський голова Я.В. Пальок, − чималу частину роботи ми  мусимо виконувати, не опираючись на бюджет. Для цього шукаємо спонсорів, приймаємо допомогу від тих, хто веде господарську діяльність на нашій території. Крім уже названих, мушу згадати і директора ДП «Довжанське ЛМГ»  В.І. Леднея, який пообіцяв виділити техніку, щоб прокопати канави.

Ярослав Васильович добрим словом згадує не тільки підприємства та їх керівників, але й окремих своїх земляків, в тому числі й Василя Лало, який вчасно і належним чином обрізав зелену огорожу на власному обійсті.  Це  дало можливість нормально вести дорожньо-споряджувальні роботи. Не забуває і про Івана Кострабу, чия допомога була суттєвою у прокладанні труби під місток.

Спільними зусиллями керівництва села, територіальної громади, за  допомогою господарських партнерів і, зрозуміло, за рахунок бюджетних асигнувань інфраструктура гірського Лисичова поступово  ставатиме більш розвинутою.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар