Версія для друку Версія для друку

ВІДДАНИЙ СПРАВІ

Петро Михайлович Поп народився 2 серпня 1938 р. в с. Білки. Після закінчення семирічки навчався в Білківській середній школі, яку закінчив у 1955 році. З дитинства любить спорт, і тому в 1955 році вступив до Станіславського республіканського технікуму фізичної культури (Івано-Франківськ). Згодом призваний на військову службу в м. Львів Прикарпатського військового округу. Під час військової служби часто викликався на різні спортивні змагання з гандболу в збірну команду Прикарпатського округу, в складі якої став призером цих змагань.

Свою трудову діяльність розпочав у Довжанській середній школі. Завжди велику увагу приділяв спортивно-масовій роботі. За цей період трудової діяльності зарекомендував себе здібним організатором навчально-виховної роботи як у школі, так і серед сільської молоді. Учні школи й молодь села ставиться до нього з повагою, і, як правило, уроки фізичної культури проводилися на високому методичному рівні, про що свідчать і результати його праці. Учні, з якими працює вчитель, займають призові місця з різних видів спорту. Так, за останні роки, виступаючи за збірні команди, займали такі призові місця: гандбол і волейбол – перше місце, крос і легка атлетика – друге.

Змагаючись на першості Закарпатської області серед збірних команд районів з баскетболу серед дівчат 1995-96 р.н., стали срібними призерами. У цих змаганнях виступило 16 команд. Беручи участь у першості області серед ДЮСШ, дівчатка 1999 р. нар. зайняли І місце, а дівчатка 1998-1999 р. стали срібними призерами.

Вчитель постійно вдосконалює свою професійну майстерність, беручи участь в районному методичному об’єднанні вчителів фізичної культури. Неодноразово проводив відкриті уроки для вчителів району, а протягом 1990-1992 років ділився досвідом з колегами у школі молодого вчителя району. Багато його вихованців стали вчителями фізичної культури, а саме: Василь Ковач, Іван Квак, Михайло Квак, Василь Фірка, Іван Ледней, Іван Шопа,  Михайло Майор, Віктор Урста.

Тепер вони свій багатий спортивний досвід передають молоді. За чесну, сумлінну працю Петро Михайлович нагороджений багатьма грамотами різних рівнів. Серед них: переможець соціалістичного змагання, ветеран праці, відмінник народної освіти, старший учитель.

Андрій Савко,

Андрій Данканич,Василь Бабич,

Іван Волошиновський.

Ваш отзыв

Ваш коментар