Версія для друку Версія для друку

СВОЄРІДНИЙ ВИД СПОРТУ

Важка атлетика — своєрідний вид спорту.  Про перемоги та програші своїх вихованців, про найвизначніші змагання в нашому районі розповідає Юрій Васильович Світлик – тренер з важкої атлетики Іршавської ДЮСШ “Колос”, майстер спорту, суддя національної категорії.

– На кубку України серед дорослих, який проходив у місті Чернігів у 2013 році, Віталій Глушко – вихованець Іршавської ДЮСШ “Колос” здобув срібну медаль з виконанням нормативу майстра спорту України.

– У березні 2013 року Віталій Глушко  завоював медаль чемпіона України серед юніорів до 20 років.

– На всеукраїнській універсіаді з важкої атлетики в м. Скадовськ Херсонської області, яка проходила цього року, Віталій Глушко виборов срібну медаль;

– Змагання за відбіркову першість ДЮСШ “Колос”серед юнаків і дівчат  до юнацьких ігор області відбулися у Ільниці в березні 2012 року. Переможцями серед дівчат стали Наталія Панканинець, Владислава Ганчич, Лілія Глушко, а серед хлопців — Михайло Матьола, Юрій Меренич.

– Турнір пам’яті відомого штангіста В. В. Бідзілі відбувся у березні 2013 року. Він проводився серед дівчат та юнаків у ваговій категорії до 90 та 69 кг. Переможцем серед юнаків став Дмитро Горбулін.

– Організований районний турнір на призи силача Івана Кротона, який передує кубку області з важкої атлетики на призи Івана Кротона. Переможцями стали Юрій Палош, Михайло Матьола, Дмитро Горбулін,  Василь Бобіта, Лілія Глушко та Людмила Біличенко.

Наталія Лутак

(Варваринець),

студентка відділення

журналістики УжНУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар