Версія для друку Версія для друку

ОХОПИТИ ДОШКІЛЬНЯТ СУСПІЛЬНИМ ВИХОВАННЯМ

За словами Президента України Віктора Януковича, нині головне завдання влади – створити дитячі навчальні заклади в достатній кількості в усіх регіонах. Мова йде про розширення мережі ДНЗ протягом 2013-2014  років для забезпечення охоплення такими закладами  не  менше 85 відсотків дітей дошкільного віку.

З цією метою голова райдержадміністрації Василь Ковбаско провів нараду із головами міської і сільських рад та завідувачами дитячих дошкільних закладів.

Про ситуацію в районі присутніх інформувала головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту РДА  Ганна Фулитка. Вона зазначила, що зроблено аналіз охоплення дітей суспільним дошкільним вихованням у населених пунктах району. На цей час функціонує 59 дитячих навчальних закладів, у яких виховується 3833 дошкільнят. Найкраща ситуація із охопленням  дітей від 3 до 6 років у ДНЗ в с. Воловиця,  В. Раковець, Велика Ростока, Мала Ростока, Климовиця, Горбок і Іршава.

Проте – не без проблем. На сьогодні в районі не охоплено суспільним вихованням 785 малюків, що складає 69%. Це нижче обласного показника на 3 відсотки.

– Вихід із ситуації ми повинні шукати разом, – сказав Василь Ковбаско. – Діти мають відчути турботу про них. Треба шукати додаткові приміщення, аби поступово вирішити питання з чергою влаштувати дітей в дошкільні установи.

Заплановано відкрити найближчим часом школи – сад на базі Ільницької ЗОШ І ступеня, Осійської ЗОШ І ступеня, Білківської-Піньковиця І ступеня,  Білки – Зовдуновиця – І ступеня, Воловицька – І ступеня, Смологовицька – І-ІІ ступенів.

Намічено також із першого січня 2014 р. відкрити додаткові групи на базі Сілецького ДНЗ №2 і завершити добудову Брідського ДНЗ, де буде відкрито одну дошкільну групу на 20 місць.

Своїми думками на нараді поділилися Білківський, Брідський, Приборжавський, Зарічанський Луківський сільські голови.

 

Василь  ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар