Версія для друку Версія для друку

ПРАВДА ПРО ВІДЕОКАМЕРИ

У газеті «Нове життя» №54-55 від 13.07.2013 року під заголовком «Для чого в Іршаві відеокамери?» читачі району дізнались про факт розбиття скла на вікні  приміщення редакції.

Нагадаємо читачам, що 8 липня, о 9.00 годині, по телефону спецлінії «102»  до Іршавського районного відділу міліції надійшло повідомлення від редактора газети «Нове життя» про пошкодження скла на вікні розміром 120х35см, чим було спричинено матеріальний збиток. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, яка даний злочин задокументувала. Цей факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронцями розшукуються зловмисники, які могли пошкодити дане скло. Враховуючи, що неподалік приміщення редакції є встановлена відеокамера, то правоохоронцями було переглянуто запис, але у цьому випадку відеокамера не допомогла, бо вікно редакції не потрапило у поле зйомок.

Стосовно відеокамер, чи потрібні вони мешканцям району та міста Іршави? Наведемо тільки декілька прикладів, де саме за допомогою перегляду запису відеокамери було встановлено особу злочинців. Хай мешканці району дізнаються правду про відеокамери, і кожний для себе  по-своєму розсудить.

Минулого року невідомими особами була скоєна крадіжка автомобіля, власник якого відразу звернувся до райвідділу. Працівники міліції, після перегляду відеозапису однієї із відеокамер, дізнались, у якому напрямку поїхали злочинці. Через декілька годин було встановлено місце знаходження автівки і затримані злочинці.

Приблизно два роки тому на приватного підприємця із села Ільниця було скоєно озброєний напад. Знову надає допомогу у встановленні злочинців відеокамера, правда, вона була встановлена на одній із АЗС.

У селі Довге відеокамера зафіксувала, як злочинець із автомобіля викрадає дорогий мобільний  телефон.

Восени минулого року у м. Іршава відеокамера зафіксувала злочинця, який серед білого дня проник до автомобіля і викрав із нього автомагнітолу.

Вже не кажу про те, скільки разів до правоохоронців звертаються водії, які припарковують свої автомобілі на вулицях м. Іршава, знаходять їх із пошкодженнями. Після цього правоохоронцями переглядаються відеозаписи і встановлюються особи зловмисників, які випадково або через свою недосвідченість зачіпають чужі автомобілі і зникають з місця пригоди.

Цієї весни у м. Іршава було пошкоджено саджанці сакур. Знову на допомогу по встановленню особи зловмисника прийшла відеокамера.

Таких реальних прикладів є багато, всіх не перелічити. Неодноразово при скоєнні злочинів правоохоронцям навіть надавали передивлятись запис приватні особи, у яких вдома встановлені відеокамери.

Звісно, що не у всіх випадках допомагає відеокамера, так як на запис впливають погодні умови, погане освітлення вулиць. Крім цього, відеокамери на вулицях м. Іршава у більшості встановлені за спонсорські кошти.

Віта ГОРЗОВ,

Іршавський РВ УМВС.

Від редакції: а чи потраплять до цього списку розбиті скла на редакційних вікнах?

 

Ваш отзыв

Ваш коментар