Версія для друку Версія для друку

КОНЦЕРТ ЙОСИПА ЧАВИ

Минулої неділі в Іршаві відбувся концерт. Традиційно дійство провели на центральній площі міста. Це перший сольний концерт Йосипа Чави — нашого земляка. Захід присвячений Дню міста, коли в райцентрі вшановують ще й первоверховних апостолів Петра і Павла. Концерт розпочався близько восьмої вечора за київським часом. Йосип Чава виконував пісні гурту «Кабріолет», Ради Рай «Лети, моя душа», Олега Вінника «Счастье»,  композицію «Нане Цоха» із кінофільму «Табор уходит в небо». Також прозвучала авторська пісня «В чистім полі».

Великий інтерес публіки викликала пісня про Іршаву, написана на слова Едіти Токар. На свято приїхали гості з інших міст, однокурсники Йосипа Чави, студенти Ужгородського культосвітнього училища.  Зокрема, Євгенія Липей із Хуста виконала пісню «Мрії збуваються», Таїсія Піцур із Тячева — композиції «Чекаю» і «Там, де ти». Приїхав на захід і співак  Андрій Бема, який привітав Йосипа. Були також гості з Ужгорода. Олександр Ухач — голова циклової комісії естрадного відділу мистецького закладу спеціально приїхав привітати нашого земляка з дебютом та всіх іршавчан із Днем міста. В подарунок він виконав композицію на  саксофоні. Концерт завершився феєрверками та пінною дискотекою, яку влаштували на центральній площі. Ведучим вечора був Юрій Мельник.

Йосип Чава каже, що вирішив зробити сольний концерт, бо глядачам подобається те, що він співає. Ідею подав мер міста.  Проведення свята стало можливим завдяки підтримці перших керівників району Василя Ковбаска та Станіслава Сухана. Це був перший сольний концерт, але є надії, що їх ще буде багато. Районну раду на святі представляв начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства виконавчого апарату Роман Меренич.

Привітала Йосипа Чаву Едіта Токар — керівник гурту «Кирниченька»,  до складу якого він входить, виступає з цим гуртом, зокрема грає на бубні. Вона сказала слова привітання на адресу свого вихованця, якого супроводжує у життєвих звершеннях до цих пір. Також Йосипа на сцені привітали його батьки. Іршавчани залишилися задоволені концертом. Йому посприяла погода, адже на невеликий проміжок часу зупинився дощ. Тому організатори влаштували пінну дискотеку на відкритому повітрі, що не могло не здивувати жителів та гостей Іршавщини. Публіки на святі було багато. Атмосфера була святковою: діти ходили із «солодкою ватою» та висловлювали щире задоволення від заходу.

Наталія ЛУТАК (ВАРВАРИНЕЦЬ),

студентка відділення журналістики УжНУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар