Версія для друку Версія для друку

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДИТЯЧІ ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ…

Щаслива пора для дітей – літо!

З метою повноцінного оздоровлення, відпочинку та лікування дітей влітку цього року, залучення для цього максимальної кількості дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і фахівців, забезпечення якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої й спортивної роботи у районі головою райдержадміністрації  В.В. Ковбаско затверджено розпорядження «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році», розроблено та затверджено Програму оздоровлення й відпочинку дітей  району, розроблені відповідні розпорядження про створення районної міжвідомчої комісії  з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Як зауважив голова РДА В.В. Ковбаско, діти завжди були і залишаються найдорожчим скарбом, гордістю, надією і майбутнім держави. І наша першочергова мета – мати здорове і щасливе молоде покоління, тому потрібно розробити цілісну систему заходів із урахуванням нових реалій.

Днями комісія здійснила виїзд.

У районі функціонують три табори відпочинку та оздоровлення в с.Осій: урочище Кам’янка — Центральний табір туристського активу учнів України (Матіко І.І.), «Зачарована долина» (Синина М.І.), «Смерековий камінь» (Попфалуші С.І.)

Вартість перебування дітей становить від 98 до 150 грн.

На цей час у таборах району оздоровлюється та відпочиває від 220 дітей, з них учнів Іршавщини – близько 25 осіб. Уже оздоровилося та відпочило понад 485 дітей. Також незабаром відкриються ще оздоровчі зміни з наповнюваністю від 530 дітей. У Центральному таборі туристського активу учнів України планується провести два всеукраїнські історико-краєзнавчі зльоти. Перший відкриється 18 липня, де братиме участь більше 250 маленьких громадян України.

Комісію очолив заступник голови РДА Микола Сочка. У її роботі взяли участь начальник відділу молоді і спорту управління освіти, молоді і спорту РДА  А.В. Данканич, головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту І. О. Попович, начальник служби у справах дітей РДА Г. В. Попович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації С.Ф. Жидик, лікар-гігієніст Держсанепідслужби А. І. Гринюк, головний фахівець РВ УНДСНС Н. І. Палюх, головний спеціаліст служби у справах дітей М. І. Пензештадлер, директор фонду соцстраху М. М. Улинець.

Ірина Попович,

головний спеціаліст управління

освіти, молоді і спорту РДА .

Ваш отзыв

Ваш коментар