Версія для друку Версія для друку

САЙТ РДА: ОПЕРАТИВНО, ОБ’ЄКТИВНО І ДОСТУПНО

Ще кілька років  тому люди черпали інформацію в основному із газет, радіо і телебачення. Із настанням електронної ери ми все частіше звертаємося до інтернету. Має своїх постійних відвідувачів і сайт райдержадміністрації. Якщо в 2011 році їх було 35 208, то минулоріч − понад 40 тисяч. До нього звертаються не лише жителі Іршави, району чи області, а й з багатьох країн Європи, Азії, Америки. А нашого цвіту по всьому світу. Вони здебільшого й цікавляться життям району.

Функціонування офіційної  ВЕБ-сторінки райдержадміністрації засвідчує важливість та актуальність для іміджу влади. Оперативно, об’єктивно, правдиво і доступно подається інформація про роботу РДА в цілому і її стуктурних підрозділів зокрема. Відвідувачі сайту мають можливість щоденно відслідковувати роботу очільників району, над якими проблемами вони працюють, що наразі їх найбільше турбує, що конкретно вдається вирішити.

Інформація поповнюється практично кожного дня. Багато матеріалів перекочовує на інші сайти не тільки області, а й України. Оперативно була подана  інформація про фестиваль ковальського мистецтва “Гамора- 2013”. Сенсаційним було те, що серед гостей  фесту були колишня голова Президії Верховної Ради УРСР Валентина Шевченко та народний артист України Степан Гіга. У фестивалі взяли участь 36 ковалів.

Набрала розголосу й інформація  про проведення в районі змагання за звання кращого косаря. Такий захід  в районі проходив втретє. Разом із косарями були голова райдержадміністрації Василь Ковбаско і голова райради Станіслав Сухан. Призерів нагородили грошовими преміями та подарунками. Та найціннішим призом була кована коса    ручної роботи, оздоблена старовинним розписом.

Велику увагу приділяє районна влада і вшануванню старожилів Іршавщини. До тих, кому виповнюється 100, керівники району навідуються особисто. Так було в Білках, Дунковиці, Лозі, Кушниці. Відвідувачі сайту РДА теж схвально сприйняли  цю інформацію.

Подаються на ВЕБ-сторінку і проблемні матеріали. Серед них − ремонт доріг. Цій темі було присвячено навіть чергове засідання колегії РДА. Тут поширилася інформація про те, що на колегії було обговорено питання щодо прискорення роботи з ремонту доріг загального користування місцевого значення. До речі, ця проблема турбує майже всіх жителів району.

Певна робота проводиться в районі по боротьбі з особливо небезпечними й карантинними бур’янами: борщівником Сосновського та амброзією полинолистою, які завдають значної шкоди здоров’ю людини. На це також звертаємо увагу на сайті РДА.

Відповідальність за роботу сайту несе журналіст Неля Чоповда. Вона й слідкує за тим, щоб інформація надходила вчасно, оперативно,  а як підтвердження факту подає фотознімки, які служать окрасою ВЕБ-сторінки.

Отож, заходьте до нас на сайт, читайте матеріали, які принесуть вам радість і душевне задоволення. Власне, молоде покоління  так і робить − черпає інформацію з інтернету.

Сергій ЛЕНДЄЛ,

завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями  і засобами масової інформацІЇ.

Ваш отзыв

Ваш коментар