Версія для друку Версія для друку

КОНКУРС СЕРЕД ЛИСТОНОШ: ДРУГИЙ, ПІШОВ…

У час, який живемо, потрібно боротися за свого клієнта чи не у будь-якій сфері, особливо якщо це продукт, образно кажучи, не є хлібом і маслом його щодня не мажеш… Усвідомлює таку річ і колектив районки. Робимо певні кроки назустріч ринковій економіці.

Цьогоріч редактор «Нового життя» започаткував конкурс серед листонош. Таким чином, намагаємося заохочувати до активної співпраці людей, спільно з якими докладаємо зусиль, щоб читач отримував таку бажану районну газету. Як ви пам’ятаєте, підсумки першого конкурсу було підбито, визначено переможців. Нагадаємо, що за перше місце отримали 300 гривень, за друге – 200, за третє – 100. І чи не з наступного дня стартував другий конкурс. Його умови залишилися такими самими. Вже й на цей раз відомі імена тих, хто виграв. Будемо виїжджати на місця їх вітати та вручати премії. Друге місце виборола листоноша Марія Василівна Мегалега з Білок. У вівторок редактор газети Василь Шкіря побував у цьому мальовничому селі і зустрівся з призеркою. На правах господаря їх зустрів Білківський сільський голова Василь Зейкан, котрий не з чужих слів знає, хто, де і як працює в населеному пункті. Він теж  схвально відгукнувся про роботу листоноші.

І ось урочиста мить… Редактор вручає премію, на обличчях учасників зустрічі сяють усмішки, клацає фотоапарат, фіксуючи історичний момент…

Як розповів Василь Шкіря, йому особливо приємно виконати таку почесну місію. Він подякував Марії Мегалезі за популяризацію районного видання серед населення та висловив сподівання, що вона й надалі продовжуватиме це робити ще з більшим запалом.

У спілкуванні з Марією Василівною відчуваєш, що легко знаходить спільну мову з людьми. Вона народилася і виросла в Білках. Знає село чи не так, як свої п’ять пальців на руці. Вже сім років трудиться листоношею. Спочатку якось і не сподівалася, що все так складеться. Працювала замість жінки, котра прихворіла. Потім та перебралася на роботу в інший населений пункт. Так все й закрутилося. Марія Мегалега обслуговує більше трьох сотень номерів. Її клієнти проживають по вулицях Шевченка, Радянської Армії, Котляревського, Богдана Хмельницького, Жовтнева, Набережна. Жінка зізнається, що доставляє пресу вчасно. Аргумент зрозумілий: перефразовуючи російське прислів’я, ложку до обіду подають. Мабуть, тому й люди охоче відгукуються на її прохання.

На черзі – решта два населені пункти. Цей конкурс продовжуватиметься. Започатковуватимемо й інші. Завдяки цьому матимете можливість читати  різноманітну і цікаву інформацію.

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар