Версія для друку Версія для друку

СЛОВО ЛЮБОВІ І ПОВАГИ

Мало знайдеться у світі людей, котрі не потребують підтримки і допомоги у житті. Не є винятком і духовне наставництво, яке не лише очищає душу людини, але й збагачує, просвітлює, надихає.

Вірникам Свято-Успенської парафії села Білки у цьому особливо пощастило: духовним наставником, учителем, порадником ось уже 6 років служить отець Віталій Шелемба.

Немає у селі людини, яка б не знала отця Віталія, не слухала його мудрих настанов, не зверталася до нього за порадою. Натхненний високим священицьким подвигом отця Петра Ороса, він своєю пастирською діяльністю і, власне, християнським життям продовжує духовні традиції греко-католицької церкви, вірного служіння Богу і людям. Попри величезну зайнятість: богослужіння, сповідь, відвідування хворих і немічних, катехизисні уроки з дітьми і молоддю, громадська діяльність, господарські і родинні справи – нікому не відмовить отець Віталій у допомозі, всіх вислухає, зрозуміє, розрадить, спрямує на путь істини і добра, зніме душевний біль, подарує спокій і примножить радість. Про таких людей, як наш священик, писав Тарас Шевченко: «Раз добром нагріте серце вік не охолоне!». Теплом серця, життєвою мудрістю, глибокими знаннями щедро ділиться він зі всіма, хто цього потребує.

4 липня наш отець Віталій відзначив 40-річчя. Парафіяни греко-католицької церкви села Білки щиро вітають свого пастиря і духовного наставника з чудовим ювілеєм. Зичимо Вам, отче, міцного здоров’я, миру і злагоди у родині, терпіння, сили і натхнення у справі християнського служіння. Кріпіть віру, вселяйте надію і даруйте любов ще на многая і благая літ!

Вірники Свято-Успенської

парафії с.Білки.

Ваш отзыв

Ваш коментар