Версія для друку Версія для друку

ВІДПОЧИНОК З ПРИЦІЛОМ НА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

У ці червневі дні на базі Хмільницької ЗОШ І-ІІ ступенів проходить літнє дозвілля та відпочинок дітей. Своє здоров’я у пришкільному таборі «Сонечко» поправляють 45 хлопчиків та дівчаток.

Якщо хмільницькі діти тих днів були зайняті пізнавальними іграми, то їх однолітки в Ільниці та Білках масово «взялися за зброю». В цьому їм посприяли працівники Іршавсько-Виноградівського об’єднаного міжрайонного військового комісаріату та автошколи Товариства сприяння обороні України. Особисто військовий комісар, полковник В. З. Опришко взяв участь у відкритті навчально-тренувальних вправ та стрільбі з малокаліберної гвинтівки, які провели на базі літнього оздоровчого табору, що діє в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї. Минулого тижня більше 70 дітей, якими опікується директор табору М.В. Матішинець, та не менше хлоп’ят і дівчат із сусідньої школи-інтернату під орудою його колеги Н.В. Мешко зробили багато з них свої перші в житті постріли зі зброї по мішенях.

Цьому передувала чітка і зрозуміла інструкція, проведена прапорщиком В.В. Пензеником.

Після по-армійському суворих команд навіть з найбільш непосидючих підлітків присмирніли та серйозно бралися  за зброю. Кожному з них хотілося поцілити в саму середину всіх трьох мішеней. Саме по стільки припадало на одного стрільця. Дівчатка старалися не менше.

Віктор Зінонович ділиться враженнями:

‒ Я позитивно сприйняв саму ідею долучити дітей до нехай і не бойової, але зброї. Це є живий практичний елемент виховання у майбутньої нашої зміни зародків професіоналізму. І ще одне, мабуть, найголовніше. Військова складова завжди була домінуючою у патріотичному вихованні.

Ми разом із директором Іршавської автошколи ТСОУ О.О. Білинцем не могли не підтримати ініціативу працівників управління освіти, молоді і спорту та директорів навчальних закладів В.М. Матіка, Т.В.Олексій і П.В.Чорби. В результаті до 250 школярів підліткового віку вже з власного досвіду знають, що таке гвинтівка, приціл, інші елементи зброї.

Ільницькі та Білківські діти із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №2 матимуть тепер ще одну яскраву згадку про літо 2013 року.

Ваш отзыв

Ваш коментар