- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО – У НОВІЙ ШКОЛІ

Нова сучасна Луківська ЗОШ І-II ст., оснащена новітніми комп’ютерними технологіями та відповідною технічною базою, радо зустріла школярів своїми сонячними класами, світлими коридорами та просторою універсальною залою, де проходить літнє дозвілля та відпочинок дітей. Керівництво району, на чолі з головою РДА В.В. Ковбаско, головою районної ради С.В.Суханом, начальником управління освіти, молоді та спорту Є.М.Яцканич та директором школи, депутатом районної ради Ольгою Хандрою, зробили все для того, щоб діти могли успішно навчатись, раціонально харчуватися, змістовно відпочивати та зміцнювати своє здоров’я. Матеріальна база школи поповнилась комплектом стільців для універсальної зали та музичним центром завдяки програмі підтримки депутатами районної ради закладів бюджетної сфери, а депутати обласної ради С.Т. Деркач та І.І. Йовбак за сприяння сільського голови В.М.Пасулі подарували школі спеціальний екран із проектором.

Для історії один рік ‒ це краплина, а для колективу нашої школи ‒ ціла епопея творчості педагогів та учнів. На високому методичному рівні цьогоріч проведено районний семінар ‒ практикум директорів ЗНЗ з проблеми «Збереження наступності й послідовності між усіма ланками навчально-виховного процесу як засіб реалізації особистісно-зорієнтованого навчання та впровадження ІКТ». У травні в школі відбувся обласний семінар методистів та голів методоб’єднань вчителів історії й суспільних дисциплін області; Школа гордиться 43 учнями ‒ призерами міжнародних конкурсів «Кенгуру»,  «Колосок»,  маємо абсолютного  переможця міжнародного природничого конкурсу «Геліантус» (Михайло Лях, 5 клас).

Уся галаслива дітвора села Лукова з нетерпінням дочекалась літніх канікул, які розпочались із оздоровчого відпочинку у таборі з денним перебуванням на базі Луківської ЗОШ І-II ступенів. Класні керівники спільно з начальником оздоровчого табору Г. П. Лях та педагогом-організатором М.М.Маланкою розробили план роботи, куди було включено багато спортивних ігор, пізнавально-розвивальних вікторин, перегляд кіно-відеофільмів, конкурсів і цікавих прогулянок та екскурсій стежками рідного краю. Новий корпус школи розкинувся у мальовничій Боржавській долині, серед просторого поля, яке в літню пору зацвітає червоногарячими маками, тому й табір названо «Червоні маки». У період літнього відпочинку при школі оздоровлено 95 дітей, діяли 4 загони різних вікових категорій. Найцікавішими для дітей були такі конкурси: « Краща газета табору», «Візитна листівка загону», вікторина та конкурс малюнків «Ми — найкращі пішоходи», музичний конкурс «X-фактор», спортивні естафети тощо. Табірна зміна завершилася святковим гала концертом «Таланти твої, рідна школо!» та шкільною дискотекою. Літній відпочинок надовго запам’ятається дітям незабутніми враженнями. Всі школярі, вчителі та батьки щиро вдячні владі за щасливе дитинство та величезний внесок у розвиток соціально-культурної сфери села Луково.

Надія Шпортень,

голова методоб’єднання суспільно-гуманітарного циклу.

ТетянаВЕРБИЩУК,

голова батьківського комітету.