Версія для друку Версія для друку

КЕРМАНИЧ ФІНАНСІВ

12 червня, цього літнього, сонячного дня, свій ювілей святкує наш начальник фінансового управління Іршавської райдержадміністрації Оксана Михайлівна Симчик!

За її плечима – багаторічний стаж роботи у фінансовому органі, понад 23 роки. А розпочала Оксана Михайлівна свою трудову діяльність ревізором-інспектором в 1989 році. Здібності молодого спеціаліста керівництвом фінансового органу було помічено відразу. І уже у січні 1990 року її призначено на  посаду бухгалтера ІІ категорії. Маючи середню спеціальну освіту і розуміючи необхідність вищого фахового рівня знань на займаній посаді, Оксана Михайлівна вирішує поєднати роботу з навчанням і вступає до Львівського державного університету імені І.Франка на заочну форму навчання, після закінчення якого у 1998 році здобуває спеціальність економіста.

Уже з вересня 1998 року її було призначено на посаду виконувача обов’язків завідувача  райфінвідділу.

Змінювалися часи, змінювалися назви фінансового органу, а відповідно і займані посади працівників, але незмінною залишилася її професійна спрямованість у житті. В минулому на посаді заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу райфінуправління, а на сьогоднішній день начальника фінансового управління Оксана Михайлівна працює вже більше 23 років.

Про неї можна сказати лише хороші слова. Це – мудра, виважена жінка, хороша дружина і любляча мати, яка має великий авторитет серед колег, фінансистів області, райдержадміністрації, районної ради та серед працівників бюджетних закладів району.

До виконання своїх посадових обов’язків Оксана Михайлівна ставиться з відповідальністю і сумлінно. Проявляє ініціативу у дотриманні державної і фінансової дисципліни при виконанні місцевих бюджетів району. Доручення, вказівки та розпорядження райдержадміністрації й облдержадміністрації виконуються нею вчасно, з глибоким аналізом стану справ та досягненням максимально можливого результату від прийнятих рішень. Вона – кваліфікований, комунікабельний, ініціативний та енергійний керівник, надає професійні поради.

Суттєвим фактором у її роботі є те, що завжди працює над своїм фаховим рівнем. Досвід роботи, високий рівень фахових знань, ділові якості та професійна майстерність Оксани Михайлівни заслуговують на похвалу.

Всі ці роки роботи у фінансовому органі для Оксани Михайлівни були роками високої дисципліни, розуміння важливості виконуваної роботи. А тому її праця не залишалася непоміченою і невідзначеною.

Так, у 2007 році Оксана Михайлівна нагороджена почесною грамотою Міністерства фінансів України, у 2011 році – подякою обласної державної адміністрації. Неодноразово її робота була відзначена подяками і грамотами райдержадміністрації, районної ради та міської ради.

Тож, шановна Оксано Михайлівно, з нагоди такої знаменної дати у Вашому житті прийміть вітання і найкращі побажання добра, благополуччя, карпатського здоров’я. І щоб у серці палав вогник оптимізму та радості.

З повагою, колектив фінансового управління  райдержадміністрації

Ваш отзыв

Ваш коментар