Версія для друку Версія для друку

ЗМАГАЛИСЯ СПОРТСМЕНИ-РИБОЛОВИ

Минулої неділі на околиці Іршави, неподалік Собатина, на мисливсько-риболовецькій базі УТМР проведено районні змагання із спортивного рибальства.

Це вже традиційні змагання,  які проводяться щорічно. У них взяли участь 12 команд − колективи  мисливців та рибалок, члени УТМР. Для змагань було відведено дві години. Після жеребкування суддя змагань Іван Попович розподілив учасників по місцях, і за його сигналом розпочалися змагання.

Найбільший улов був у  рибалок з Доробратівського колективу − 1 кг. 290 гр. (голова І.А. Обіцький). Друге місце зайняли  риболови з Іршави − 850 гр. (О.О. Ломага). Третю сходинку у змаганнях посіли білківські рибалки − 490 гр. (В.В. Станко).

Визначено також переможця, який спіймав найбільшу рибу. Ним став представник з Доробратівського колективу Віталій Вермок. Вага риби – 650 гр.

Цікаво проходили змагання серед молодих риболовів до 15 років. Іван Бажів з Білок став переможцем. Серед дівчат неодноразовою переможницею була Тетяна Терновцій з Кам’янського.

Заступник голови  райдержадміністрації М.І. Сочка, голова районної організації УТМР В.В. Павлище вручили призи районної організації УТМР й призи спонсорів сім’ї членів товариства М.Ф. Терновція та його синів − Володимира й Івана. Перехідним кубком, грамотами та цінними подарунками нагороджені команди та учасники змагань.

Всі учасники віком до 15 років нагороджені рибальськими снастями. Спійману рибу відпустили в озеро.

Ваш отзыв

Ваш коментар