Версія для друку Версія для друку

ТВОРЧІ. ЮНІ. ТАЛАНОВИТІ.

Початок цьогорічного звіту районного будинку дитячої творчості міг би по-справжньому стати інформаційною бомбою. У фойє колишнього кінотеатру, де віднедавна РБДТ має другий корпус для заняття гуртків, весь простір на стінах, столах зайняли роботи юних дарувань: різьба і кераміка, вишивки і витинанки, бісеро-і лозоплетіння, малюнки і орігамі та інші, десятки різноманітних технік і видів  мистецтва, у яких діти з різних куточків Іршавщини займаються і розвивають свої здібності. Все це та гостей фіксували на фото й відеокамери працівники будинку, і вже за кілька хвилин в онлайн-режимі телеканал “Іршава-сіті” демонстрував  у спецвипуску “Освітянські новини Іршавщини”. Саме  такий оригінальний початок став прологом цього творчого звіту, який більше скидався на свято юних талантів.

Ведучі програми Злата Свида, Марина Бунча, Ярина Добра і Валерій Кудацький анонсували всю програму, а до того запросили на сцену підготовчу групу хореографічної студії під керівництвом Юрія Буряса із танцем “Сюрприз”.

Потім ведучі запросии до слова заступників голів райдержадміністрації Миколу Сочку та райради Петра Добромільського.

Петро Петрович і Микола Іванович відзначили високий рівень майстерності дитячих робіт, оригінальність талантів та впевненість у їх розквіті. Кращим із вихованців вони вручили грамоти райдержадміністрації й районної ради.

Більше 1400 учнів шкіл, котрі є вихованцями гуртків декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, різних клубів, секцій, розвивають свої здібності  та стають переможцями різних районних, обласних і всеукраїнських виставок, конкурсів, фестивалів. Це звучало основним рефреном виступу директора РБДТ Йолани Мельник. А начальник управління освіти, молоді і спорту державної адміністрації Єлизавета Яцканич закцентувала увагу якраз на тому, що 2013-й рік проголошено Указом Президента України Віктора Януковича роком дитячої творчості в нашій країні, а також те, наскільки  важливим є розвиток творчих начал у підростаючого покоління, в формуванні у його представників естетичних засад та громадянського і патріотичного виховання особистості. Єлизавета Михайлівна і Йолана Юріївна вручили грамоти республіканського та обласного рівня мистецьких акцій, де наші діти стали переможцями. Нагороджених було стільки, що на всю сцену їх набралося дві щільні шеренги.

Якщо фойє прикрасили художні поробки кращих юних митців − рукодільниць, то сцена  після офіційної частини розквітла живими концертними номерами хореографічної студії (керівник Ю. Буряс), гуртків вокального (Віталія Зейкан), фольклорного (Тетяна Панющик) та зразкової студії естрадного співу “Ліра” (Ельвіра Гавацко), що продовжувалися не менше до двох годин.

Ваш отзыв

Ваш коментар