Версія для друку Версія для друку

ДВІ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ!

Цього року особисто–командний чемпіонат Європи з шашок-64 серед юнаків та дівчат проведено в місті Пінськ (Білорусія). Як завжди, дуже багато і добре підготовлених учасників виставили Росія і Білорусія. У загальному підсумку ці збірні солідно випередили інші команд. Збірна України боролася з Литвою і Молдовою за третє місце. У загальний підсумок ввійшли по кращому результату з кожної вікової групи.

Двоє вихованців шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного будинку дитячої творчості,  завдячуючи фінансовій підтримці депутата Верховної Ради І. І. Бушка, теж побували на європейському шашковому форумі. Сергій Скоблей виступав у групі юнаків до 10 років. Це був перший виступ юного спортсмена на Європейському чемпіонаті. Такого високого рівня змагань він ще не мав. Саме за Сергійка переживала вся збірна України, адже вирішувалась доля збірної і показаний ним результат мав вирішальне значення. До Сергійка підходили інші наші спортсмени, підбадьорювали, бажали хорошої результативної гри. Здобуті Сергійком очки ввійшли в копилку загальної збірної: Україна – третя! Підбили підсумки і серед збірних юнаків. Збірна України зайняла третє місце. Сергійко знову призер!

Ольга Павляк виступала в групі дівчат до 16 років. Найвище місце Ольга зайняла в швидкій програмі – сьоме. У класичній програмі вона посіла 11 місце. Але так сильно класичну програму наша юна спортсменка ще не грала! З першої партії наша Олечка в групі лідерів. Переломний момент наступив після зустрічі з постійною своєю суперницею, чемпіонкою України і світу Валерією Кришталь. Результат зустрічі невтішний для нас. У підсумку Ольга трішки відстала від призового місця.

Ваш отзыв

Ваш коментар