Версія для друку Версія для друку

БІЛКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РОБОТУ ГУРТКІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ СЕЛА

Кожного року одного гарного сонячного недільного дня у Будинку культури проходить звіт гуртків художньої самодіяльності. Велика і насичена програма включила в себе більше 40 номерів. Це прекрасні твори наших композиторів на різну тематику.

Концертну програму відкрив взірцевий духовний хор Будинку культури, керівник В. Ерделі. Він виконав молитву «Отче наш», та «Прийди Ісусе». Продемонстрували свою майстерність і взірцевий вокальний ансамбль «Дзвіночок», керівник І. Паньканинець. У його виконанні прозвучали «Україно, любов моя», « Як у нас на Україні». Солістки – вокалістки А. Ковач, Н. Чорба,  С. Куруц, В. Ожоганич виконали ряд пісень – це укр.нар. пісня «Ой піду я до млина», «Мій рідний край», «В небі зіронька». Вокальний ансамбль Будинку культури виконав пісню «Журавлі». Вірш Т.Г. Шевченка «Лілея» читала учасниця гуртка художнього слова Д. Станко. Сценка про сучасне життя «Конкурс красоти» виконували А. Гергель та Д. Станко. Не можна не згадати маленьку учасницю з дошкільного закладу №2 Іринку Паньканинець, яка виконала пісню «Казала мені мати».

Велика робота була зроблена колективом учителів дитячої школи мистецтв, на чолі з директором Л. Петер. Їх вихованці виконали багато творів українських композиторів з класу баян, фортепіано, скрипки – вчителі В.Ерделі, Л.Петер, Н. Чонка. Це діти, які були на обласних і республіканських конкурсах, виборювали там найкращі місця. Також доповнили програму танцювальні колективи школи мистецтв, керівник О. Староста.

Всі присутні в залі мали змогу подивитися виставку малюнків вихованців дитячої школи мистецтв, вчителі Т. Чонговай, В. Дорчинець. На закінчення концерту великими оплесками зал зустрів наших солістів – вокалістів Б.Брич та М. Гога з творами «Батьківська пісня», та «Пшеничне перевесло» з репертуару О. Білозір, «Ніченькою темною» з репертуару О. Пономарьова.

На свято ми запросили депутата районної ради Петра Станка, нашого сільського голову Василя Зейкана та методиста районного будинку культури.

Ваш отзыв

Ваш коментар