Версія для друку Версія для друку

НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО ВАШОГО ПОДВИГУ

Нещодавно в Довгому до Дня Перемоги відзначили подвиг тих, які не шкодували залишити своє життя і здоров‘я на страшних теренах війни.

Спочатку була відслужена панахида протоієреєм Василієм Сливкою та церковним псаломщиком Віктором Куклою. Потім відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятника загиблим воїнам. Свої слова подяки ветеранам висловив сільський голова Михайло Шкелебей.

А про важкі військові часи, що довелося пережити та як рятували наш край, розповів голова ветеранської організації в с.Довге Андрій Надь.

Потім, вже в місцевому будинку культури, відбувся святковий концерт, де учасники художньої самодіяльності БК про важкі терени війни читали вірші та співали пісні під акомпанементом Марії Поради. А місцева жителька Ніна Глеба прочитала вірш, який присвятила учасникам війни.

Під час концерту всі присутні могли ознайомитися з бібліотечною виставкою «І в пам‘яті, і в серці назавжди» на відповідну тематику.

Весь захід організувала директор будинку культури Олена Кукла.

Важко сприймається те, що з кожним роком все менш залишається ветеранів. У Довгому їх залишилося тільки семеро. А на святі присутні були тільки Андрій Надь та Василь Керечанин, бо інші не змогли за станом здоров‘я.

Ми ніколи не забудемо Вашого подвигу, міцного здоров‘я вам, Божої благодаті на довгі та щасливі роки!

Ваш отзыв

Ваш коментар