Версія для друку Версія для друку

СЕСІЯ РАЙРАДИ: НАД ЧИМ ПРАЦЮЮТЬ ДЕПУТАТИ

У вівторок, 23 квітня, відбулося друге засідання тринадцятої сесії районної ради. Як і передбачено процедурою, за годину до цього проекти рішень обговорювали члени президії. Порядок денний доповнили трьома питаннями, що стосувалися зайнятості населення, надання адмінпослуг та технічного захисту інформації. Торкнулися також роботи постійних комісій райради, змін до їх складу. За пропозицією голови райради Станіслава Сухана дійшли згоди, що повернуться до цього питання дещо згодом, запросивши до діалогу голів всіх фракцій, постійних комісій, очільників районних організацій політсил, представлених у райраді.
Вже на сесії Станіслав Сухан оголосив список депутатів, котрі святкували свої іменини у міжсесійний період, привітав їх, а також ознайомив усіх із заходами, які відбувалися у районі за цей час.
Заступник голови райради Петро Добромільський зачитав депутатські запити й відповіді на них.  Іван Клим та Василь Павлище турбуються про газифікацію вулиці Івана Франка в Ільниці. Іван Ньорба порушив питання конфлікту жителів Броньки з правоохоронними органами, що стався нещодавно. Василь Павлюк хвилюється через стан мосту в Білках, через річку Боржава, а також затребував інформацію про фінансово-господарську діяльність СФГ «Раківчанка». Віктор Віраг поцікавився тонкощами видавничого процесу районки.
Зокрема, народні обранці затвердили програму завдань і заходів на виконання Національного плану дій з реалізації Конвенції про права інвалідів, внесли зміни до програм забезпечення обробки  інформації з нарахування та виплати соціальних допомог й компенсацій, збереження і покращення естетичного вигляду адмінбудинку райради, приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району, до статуту агенції місцевого розвитку «Іршавщина», а також до рішення райради стосовно лімітів спеціального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення та збирання лікарських рослин. Підтримано проект районного планування, програму розвитку земельних відносин. Погоджено клопотання ТзОВ «Боржава «Плюс». Низка підприємців, установ, молодіжних громадських організацій отримали приміщення в оренду.
Депутат райради Василь Маргіта ввійшов до складу постійної комісії райради з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин й агропромислового комплексу.
Висловилися народні обранці також на підтримку Заяви Верховної Ради України «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України й укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» та програм, що стосуються зайнятості населення, надання адмінпослуг, технічного захисту інформації.
Попередньо рішення опрацювали у постійних комісіях, а також на їх спільному засіданні, тому особливих дискусій на сесії не було. Каменем спотикання стало лише внесення змін до районного бюджету. На розгляд депутатів було винесено проект рішення з доповненнями. Звучали різні думки: підтримати зміни з  доповненнями чи без них. Зійшлися на тому, що там закладені кошти на життєво необхідні потреби району. Зрештою, рішення прийняли у такому варіанті, як і пропонувалося, тобто з доповненнями.
Серед активних депутатів можна відзначити Юрія Фельцана, Євгена Свириденка, Михайла Ісака, Віталія Воробка, Василя Павлище, Сергія Караслая, Івана Стойку.
Лисичівський сільський голова Ярослав Пальок порушив питання будівництва школи в селі.
Як пояснив голова райдержадміністрації Василь Ковбаско, таких шкіл, як у Лукові, всього близько п’яти в області. Чому б таку саму не збудувати в Лисичові. Документація для цього вже готується. Вболівають за заклад і депутати. На сесії райради раніше було виділено кошти на проектно-кошторисну документацію.
Наприкінці сесії голова райради Станіслав Сухан привітав усіх з Великоднем, що наближається, та закликав депутатів докласти зусиль, щоб надати допомогу всім, хто потребує, аби відзначити це світле свято на належному рівні.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Ваш отзыв

Ваш коментар