Версія для друку Версія для друку

КРОС НА ПРИЗ ГАЗЕТИ «НОВЕ ЖИТТЯ» СТАВ ТРАДИЦІЙНИМ

Біг на 500 і 1000 метрів сучасна молодь звикла бачити здебільшого хіба що по телевізору. А ще не так давно цей масовий вид спорту був у пошані.
Чотири роки тому взявся відродити легкоатлетичний крос на приз газети «Нове життя» її редактор Василь Шкіря. Цю акцію започаткував далекого 1979 року колишній керівник районних газетярів Василь Звонар. Потім,  із-за безгрошів’я, настала майже двадцятирічна перерва.
І ось минулої середи за підтримки голови РДА Василя Ковбаска і голови райради Станіслава Сухана на бігових доріжках Іршавської ДЮСШ стартувало 187 учнів із 34 загальноосвітніх шкіл району. Перемоги учасникам змагань бажали заступник голови райдержадміністрації Микола Сочка, начальник відділу молоді і спорту РДА Андрій Данканич, редактор газети «Нове життя» Василь Шкіря, директор ДЮСШ Василь Жупанин, голова методоб‘єднання вчителів фізичної культури району Іван Пинзеник, настоятель Свято-Петропавлівського храму м. Іршава о. Василій Ігнат і ветерани спорту Андрій Савко та Юрій Бабич.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Василя Звонара, який несподівано цього ж дня пішов із життя.
І ось почалися змагання. Школярі демонстрували красивий біг, невимушеність рухів, швидкість та наполегливість.
В особистому заліку серед дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів перше, друге і третє місця поділили між собою Ярослава Поляк із Великораковецької, Ярослава Зозуля із Ільницької та Оксана Терновці із Сілецької загальноосвітніх шкіл. Серед хлопців не знали собі рівних Василь Шерегій із Зарічанської, Василь Білак із Греблянської і Василь Кобаль із Мідяницької ЗОШ І-ІІ ступенів.
Серед вихованців ЗОШ І-ІІІ ступенів вдало виступили Валерія Макрушенко із Ільницької школи-інтернату, Владислава Капустей із Довжанської і Василина Жупанин із Білківської загальноосвітніх шкіл. На дистанції 1000 метрів серед юнаків не знали собі рівних Михайло Чегіль із Іршавської №1, Василь Попович із Імстичівської та Анатолій Гозда із Сілецької ЗОШ.
У загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІ ступенів кращими були кросмени Великораковецької, Греблянської і Підгірнянської шкіл, а серед І-ІІІ ступенів – вихованці Іршавської №1, Сілецької та Імстичівської.
Переможці легкоатлетичного кросу нагороджені грамотами, цінними подарунками ‒ книжками місцевих авторів Андрія Савка, Івана Шмулиги, Михайла Ломаги і Оксани Вовканич, футболками з написом «Нове життя ‒ 2013» та передплатою на районну газети із 1 травня до кінця цього року.
–         Такі змагання варто проводити у жовтні, – сказав Микола Сочка, – і в них повинні брати участь усі загальноосвітні школи району. Добре, що за відродження легкоатлетичного кросу взялася районна газета. Сучасну молодь поглинула комп’ютеризація, а спорт – це здоров’я. Він допомагає розвиватися фізично, загартовуватися, ставати сильними, швидкими і витривалими.

       Відрадно, що до проведення спортивного свята активно долучилися завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю і засобами масової інформації апарату РДА Сергій Лендєл, депутат районної ради Сергій Лупак і підприємець Іван Михайлюк.

Ваш отзыв

Ваш коментар