Версія для друку Версія для друку

ДО СЕСІЇ ГОТОВІ

У середу, 17 квітня, депутати зібралися на спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому обговорили проекти рішень, що винесуть на розгляд сесії, висловлювали свої рекомендації. До порядку денного запропонували включити дві програми, що стосуються підтримки зайнятості населення та надання адмінпослуг. Участь у роботі комісій взяли голова райради Станіслав Сухан та перший заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола. Головуючим обрали керуючого справами райради Євгена Свириденка.

Зокрема, що стосується внесення змін до районного бюджету, то планується збільшити обсяг доходів і видатків майже на півмільйона гривень. Значна частина з них піде на поліпшення стоматологічного здоров’я населення, забезпечення медикаментами ветеранів Великої Вітчизняної війни та пільгових категорій населення, заміну вікон і дверей в ДНЗ №2 в с. Приборжавське, виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Ільниця тощо.

Жваво обговорювалася програма розвитку земельних відносин. Вона спрямована на розроблення нормативно-грошової оцінки землі, схему розпаювання. Народні обранці цікавилися термінами та ціною виготовлення сертифікатів на земельні ділянки, що турбує людей. Наголошувалося, що її треба більш предметно вивчити.

Коли зайшла мова про ліміти спеціального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення та збирання лікарських рослин, внесли корективи. Дозвіл на заготівлю листків брусниці, пагонів чорниці вирішили не давати. Як це питання розглядатиметься на сесіях сільських рад, у них братимуть участь депутати районної ради.

Народні обранці мають намір продовжити термін дії проекту районного планування, розробленого кілька десятків років тому. Зрозуміло, що це питання має обговорюватися громадськістю, жителі району повинні бути добре поінформовані з цього приводу, а сама програма — адаптована до реалій сьогодення.

Депутат райради Василь Маргіта виявив бажання працювати у комісії з питань екології, використання природних ресурсів, рекреації, земельних відносин та агропромислового комплексу. Про це написав відповідну заяву.

Варто відзначити, що Заяву Верховної Ради України “Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом” народні обранці підтримали одноголосно, без зауважень і пропозицій.

При розгляді проекту програми зайнятості населення акцентували увагу на механізмі фінансування оплачуваних громадських робіт та найбільш затребуваних професіях. Програма адмінпослуг дасть можливість урізноманітнити цю сферу. Відповідний центр видаватиме не тільки дозвільні документи, а й значно розширить спектр адміністративних послуг.

Остаточні рішення прийматимуть вже на сесії.

d1253378943f

07836bf4697a

Ваш отзыв

Ваш коментар