Версія для друку Версія для друку

Іршавський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області повідомляє:

На території Іршавщини станом на 31.12.2020 року виникло 165 пожеж. З них у житловому секторі – 67 пожеж, 78 – сухої трави, 10– на транспорті та 10 на підконтрольних об’єктах. Матеріальні збитки склали 4 329 900 грн. За цей перід на пожежах загинули 2 особи, травмовано 2 особи та врятовано – 3-ох.
Найпоширенішою причиною пожежі є необережне поводження з вогнем, або точніше – через людську легковажність та недбалість. Водночас причиною пожежі є також порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок. Все, що працює від електроенергії, є джерелом підвищеної пожежонебезпеки, також прокладання електричних мереж без ізоляції, з’єднання проводів так званим «скручуванням», використання тимчасових дільниць електромережі з грубим порушенням правил пожежної безпеки.
Третьою причиною пожеж є порушення правил монтажу та експлуатації печей. Ця причина пожеж виникає в опалювальний сезон через нечищення димоходів від сажі, влаштування димоходів з азбестової труби, сушіння одягу та складання інших горючих передметів біля печі.
Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, бережіть своє життя, та життя близьких вам людей!

З повагою
Віталій ЛЕВЧЕНКО,
провідний інспектор Іршавського РВ У ДСНС України у Закарпатській області

Прокоментуй!

Ваш коментар

*