Версія для друку Версія для друку

ІРШАВЩИНА ВПЕРШЕ ПРОВОДИТЬ У СЕБЕ МАСШТАБНИЙ, ЯСКРАВИЙ СПОРТИВНИЙ ЗАХІД- ОФІЦІЙНИЙ НАПІВМАРАФОН

Грандіозне спортивне дійство, атмосфера, яка надихатиме на ще більші досягнення у житті – все це чекає на Вас на Іршавському напівмарафоні, проведення якого запланували на 28 березня 2021 року.

«Змагання допомагають нам стати більш впевненими в собі, змінити своє ставлення до життя, а багатьом із нас – зробити перший, найважливіший крок до руху. Ми впевнені, що до напівмарафону приєднається багато жителів району», - каже голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

Організатор – ГО «Іршава - біговий клуб» (Ir-Run Club) . Партнером організатора змагань є ТзОВ ”Ранстайл”.

Маршрут напівмарафону буде пролягати центральними вулицями м. Іршави, а також с. Лоза та об’їзна дорога міста. Старт та фініш усіх дистанцій здійснюється на площі Народній м. Іршави.

Організатори підкреслюють важливість завчасної підготовки до забігу і рекомендують вже починати тренування тим, хто планує вперше пробігти напівмарафон.

Запрошуємо всіх любителів спорту реєструватися за посиланням https://runstyle.net/events/irshava-half-marathon/..., адже ліміт учасників обмежений. Реєстрація завершується достроково при досягненні ліміту на дистанціях: 21,35 км – 100; 10,35 км – 100; 1 км – 50; 400 м – 50; 200 м – 50.

Чекаємо на старті! І пам’ятайте, що головне – не перемога, а участь! А стати учасником бігової історії Іршавщини– це вже перемога!

З положенням «IRSHAVA HALF MARATHON 2021» можете ознайомитися за посиланням: https://runstyle.net/.../12/Irshava-2021-polozhennya.pdf

Прокоментуй!

Ваш коментар

*