Версія для друку Версія для друку

Не кукуй, зозуле…

сідор юрій юрійович 

14.06.1952 р.– 07.11.2020 р.

Не кукуй, зозуле… 

У середині Юрія Сідора, народженого у Колодному – чарівної природи селі, – просто кипів вулкан енергії. Був постійно затребуваним, шанованим і талановитим творцем свята для багатьох. Виглядав «енерджайзером» не по роках. І на такий блискавичний сумний поворот долі не сподівався точно ніхто. Сьомого листопада серце цієї чудової людини перестало битися. Він був дуже доброзичливим, товариським, без фальші і безмежно любив музику, нею жив. Ці епітети перерахували не тому, що так прийнято говорити про покійних, а все сказане – чиста правда. Хто добре знав Юрія Юрійовича, обов’язково це підтвердить.
Свого часу Юрій Юрійович разом із братом заснували вокально-інструментальний ансамбль «Верховина». Цей колектив зчинив чимало приємного галасу на різних обласних, всеукраїнських та навіть всесоюзних конкурсах. Нещодавно разом з Іваном Бідзілею створили ВІА «Ретро». Тішили музичною творчістю своїх шанувальників. Їх запрошували на різні свята, культурно-мистецькі заходи, ювілеї тощо. Ці пісні викликали у відповідних поколінь ностальгію за золотими часами молодості. Записали низку відеокліпів. Один з них – «Зозуля». Ця робота, на жаль, виявилася для Юрія Юрійовича дуже символічною. Не хочеться вірити у цю гірку мить, коли такої порядної людини не стало. Мав ще купу цікавих задумів. Ми оцінили б…Прикро констатувати, що все це вже в минулому часі.
Ще одна хороша слабинка Юрія Сідора – любив допомогти молодим талантам. Мав удома спеціальну студію, в якій записувалися пісні юних учасників різного рівня конкурсів: від районних – до міжнародних. Свого часу мав за честь записувати тут і Степана Гігу та Івана Поповича.
Згадуючи про Юрія Юрійовича Сідора, на думку спадає доволі відома фраза: «Незамінних немає, але неповторні є». Світла пам’ять про хорошу і талановиту людину!

Юрій, Глеба, Степан Бобик, Василь Устич, Василь Кузан, Юрій Мельник,
Іван Бідзіля, Антоніна Глиба, Василь Шкіря, Михайло Ісак, Іван Кополовець.

Прокоментуй!

Ваш коментар

*