Версія для друку Версія для друку

НАША З ВАМИ ОЗИМИНА

У ці осінні дні, як ніколи, наша журналістська професія найбільш зримо стає поряд із найбільш життєво затребуваними і древніми. Мисливець – це і про нас. Ми так само полюємо. Тільки в інших хащах -- інформаційного простору, де фейкові зарослі не дають прямо добратися до правдивих історій, до велетів духу, чиї життєві історії височать над просторами буденних доль десятків тисяч наших земляків. А ще ми, немов починаючи від прадавніх землеробів із мотикою та сохою, засіваємо свою «озимину», щоб і в наступному році бути з урожаєм, тобто із передплатниками.

SONY DSC

Ми із Вами, шановні і добропорядні наші читачі, увійшли у довготривалий і складний процес адміністративно-територіальної реформи. На разі наша газета залишається одним із тих невеликих, але значних острівців, що продовжують ідентифікувати земляків із Іршавщиною, як самобутнім краєм із історичними традиціями і, не дивлячись ні нащо – світлим майбутнім.
Ця наша віра базується на багатьох чинниках. В тому числі і на тому, що в життєздатність нашої газети вірять її передплатники, розповсюджувачі і читачі. Давній і відданий друг редакції художник і кіоскер Степан Лях запропонував запровадити серед наших передплатників лотерею. І, відповідним чином, презентував для цього одну зі своїх творчих робіт – «Водограї на Боржаві».
Митець Степан Лях – один із багатьох митців і героїв наших нарисів, зарисовок, публікацій та інформацій, які – це наші щирі сподівання, поділяться своїми творіннями, що в кінцевому результаті стануть окрасою Ваших осель. Окрім мистецьких творів будуть розіграні у редакційній лотереї і побутові, прикладні речі.
Кожен, хто передплатить «Нове життя» на цілий 2021-ий рік стане повноцінним учасником, а значить і ймовірним володарем призу.
Умови передплати на наступний 2021-ий рік ми вже публікуємо поспіль кілька випусків, а про редакційну лотерею більш детально розповімо у наступному номері.

Михайло ІСАК

Прокоментуй!

Ваш коментар