Версія для друку Версія для друку

Закладений тобою скарб житиме віки….

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя вчитель основ здоров'я та трудового навчання Приборжавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Панько Світлана Іванівна, педагог, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів, вміло вчила їх мудрості та відповідальності .
Світлана Іванівна на протязі всієї трудової діяльності вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Світлану Іванівну — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Світлана Іванівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
Свою трудову діяльність у школі починала в 1991 році педагогом – організатором.Після отримання диплому про вищу освіту , в 2002 році була переведена вчителем трудового навчання і безпеки життєдіяльності ,а останні десять років працювала вчителем основ здоров'я та трудового навчання рідної школи.
Колектив Приборжавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів висловлює щирі співчуття її чоловікові Панькові Івану Івановичу та донечці, Іванці, учениці 7-Б класу нашої школи, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Світланою Іванівною. Світла пам’ять про неї завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.
Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:
Закладений тобою скарб житиме віки.

Прокоментуй!

Ваш коментар