Версія для друку Версія для друку

НАКАЗ військового комісара Іршавського районного військового комісаріату ( з адміністративно-господарської діяльності)

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
військового комісара Іршавського
районного військового комісаріату
( з адміністративно-господарської діяльності) 

07.09.2020 м. Іршава № 109 

Про призов громадян України на строкову військову службу 

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, (зі змінами), з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.
2. Явці на призовну дільницю Іршавського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народились у 1993-2001 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову, на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, буд.39, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 02 жовтня 2020 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Іршавського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
7. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.

Військовий комісар
Іршавського районного
військового комісаріату,
майор М.КРАСІВОВ

Прокоментуй!

Ваш коментар