- Нове життя - http://nz-ir.com -

СІЛЬ ЗЕМЛІ: НА СТАРТІ І ВИСОТІ

Наша рідна Іршавщина багата на розумних й талановитих діток, успішних й перспективних наставників, які прославляють край на рівні області, держави, а також за кордоном. Вважаємо, що про них має знати громадськість. Тим більше, що це, як то кажуть, не впало їм з неба.
Навчальний 2019-2020 рік уже позаду. Багато кому він приніс феєричні успіхи. Вони стали певним підсумком наполегливого поглиблення знань з окремих предметів, систематичних тренувань, багатогодинних репетицій, зрештою, певної праці у напрямку самовдосконалення.
Із відповідними листами надати списки згаданих жителів району звернулися до структурних підрозділів райдержадміністрації та Іршавської ОТГ. Щиро дякуємо всім, хто доклав зусиль для реалізації цього інформаційного проекту. Сподіваємося, що він підштовхне цих лідерів не зупинятися на досягнутому.
Усім призерам олімпіад, різних конкурсів та спортивних змагань, їх наставникам бажаємо міцного здоров’я, невичерпного щастя, нових висот. Усі охочі та спроможні можуть фінансово простимулювати цих людей, залучати їх до цікавих проектів, а, можливо, вже це й зробили…
Продовження цього проекту буде в наступних номерах. 

Переможці та призери Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка у 2019-2020 навчальному році (ІІ етап

Данканич Вероніка Ярославівна, 9 клас, І місце Хмільницька ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Золтан Наталія Василівна;
Онисько Катерина Михайлівна,9 клас, ІІ місце, Дунковицька ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Мигович Віра Юріївна;
Васильєв Сергій Сергійович, 8 клас, І місце, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, вчитель Васильєва Вікторія Петрівна;
Причина Валентина Іванівна, 7клас, ІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Світлик Віта Іванівна
Балог Наталія Євгенівна, 8 клас, ІІ місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Улинець В`ячеслава Василівна;
Гринюк Іванна Олегівна, 5 клас, ІІ місце, Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст.; вчитель Плишка Вікторія Андріївна;
Горзов Еріка Михайлівна, 6 клас, ІІІ місце, Луківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Шпортень Надія Іванівна
Трикур Марина Юріївна, 5клас, ІІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Світлик Віта Іванівна. 

Переможці та призери ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

у 2019-2020 навчальному році (ІІ етап) 

Світлик Ірина Святославівна, 11клас, І місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Світлик Віта Іванівна;
Зовдун Юрій Юрійович, 11клас, ІІ місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Бажів Олеся Тіберіївна;
Райко Анастасія Іванівна, 11 клас, ІІ місце, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Ваш Марина Михайлівна;
Капітан Аліна Михайлівна, 11 клас, ІІ місце, Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Гольча Тетяна Михайлівна;
Кепша Ганна Іванівна, 11 клас, ІІІ місце, Імстичівська ЗОШ І-ІІІ ст. , вчитель Білинець Марина Іванівна;
Корпош Вікторія Юріївна, 11 клас, ІІІ місце, КЗ «Вільхівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», вчитель Корпош Лариса Іванівна;
Жупанин Віталій Йосипович, 10 клас, І місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Горзов Оксана Степанівна;
Костюк Яна Василівна, 10 клас, ІІ місце, Ільницький ліцей, вчитель Васильєва Вікторія Петрівна;
Попович Мар’яна Михайлівна, 10 клас, ІІ місце, КЗ «Вільхівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», вчитель Рацин Ольга Василівна;
Федірко Євгенія Василівна, 10 клас, ІІІ місце, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Брич Олеся Василівна;
Вашкеба Лілія Юріївна, 10 клас, ІІІ місце, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Поляк Анжеліка Іванівна;
Палош Анастасія Андріївна, 10 клас, ІІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Черничко Павліна Василівна;
Данканич Вероніка Ярославівна, 9 клас, І місце, Хмільницька ЗОШ І-ІІ ст. , вчитель Золтан Наталія Василівна;
Гриб Анатолій Анатолійович, 9 клас, ІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Лутак Ганна Федорівна;
Горзов Маріанна Олександрівна, 9 клас, ІІІ місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Горзов Людмила Іванівна;
Куруц Олена Михайлівна, 9 клас, ІІІ місце, Нижньоболотнянська ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Половка Наталія Михайлівна;
Пасулька Олександра Ярославівна, 9 клас, ІІІ місце, Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчителька Пальчей Лариса Іванівна;
Добромірська Вікторія Іванівна, 9 клас, ІІ місце, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Головко Віра Михайлівна;
Балог Наталія Євгенівна, 8 клас, І місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Улинець В’ячеслава Василівна;
Білинець Даніела Степанівна, 8 клас, ІІ місце, Імстичівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Добра Федір Павлович;
Ільканич Ярина Михайлівна, 8 клас, ІІІ місце, Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Світлинець Ганна Михайлівна;
Котубей Богдан Станіславович, 8 клас, ІІІ місце, Климовицька ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Шелельо Марія Іванівна;
Павлюк Тіна Василівна, 8 клас, ІІІ місце, Великораковецька ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Плеша Ольга Юріївна;
Стецько Іванна Іванівна, 7 клас, І місце, Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Стецько Наталія Іванівна;
Шестак Віталій Євгенович, 7 клас, ІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Шестак Оксана Василівна;
Пензеник Ангеліна Віталіївна, 7 клас, ІІ місце, Смологовицька ЗОШ – ДНЗ І-ІІ ст., вчитель Янтолик Надія Іванівна;
Ловга Владислав Ігорович, 7 клас, ІІ місце, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Медведєва Марія Федорівна;
Причина Валентина Іванівна, 7 клас, ІІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Світлик Віта Іванівна;
Половка Василь Михайлович, 7 клас, ІІІ місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Улинець В’ячеслава Василівна;
Данканич Ангеліна Ярославівна, 6 клас, І місце, Хмільницька ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Золтан Наталія Василівна;
Гандера Тетяна Іванівна, 6 клас, ІІ місце, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Саварин Тетяна Юріївна;
Горзов Еріка Михайлівна, 6 клас, ІІ місце, Луківська ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Шпортень Надія Іванівна;
Яворський Ігор Ігорович, 6 клас, ІІІ місце, Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Денчиля Ганна Юріївна
Густій Крістіна Богданівна, 6 клас, ІІІ місце, Вільхівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель Рацин Ольга Василівна;
Бряник Мирослава Романівна, 6 клас, ІІІ місце, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Матьола Ганна Андріївна;
Симканич Влада Іванівна, 5 клас, ІІ місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Фірцак Тетяна Юріївна;
Трикур Марина Юріївна, 5 клас, ІІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Світлик Віта Іванівна;
Урста Марія Вікторівна, 4 клас, І місце, Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Ліхтей Тетяна Іванівна;
Андрішко Олександра Юріївна, 4 клас, ІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Щока Вікторія Василівна;
Муска Ніколетта Миколаївна, 4 клас, ІІІ місце, Хмільницька ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Худан Тетяна Василівна;
Сньозик Ангеліна Василівна, 3 клас, І місце, Лисичівська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Буркош Марія Юріївна;
Дорчинець Назар Іванович, 3 клас, ІІ місце, Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Палюк Марія Василівна;
Ільтьо Юлія Василівна, 3 клас, ІІ місце, Дунковицький ЗЗСО І-ІІ ст., вчитель Максим Алла Степанівна;
Шитів Крістіна Владиславівна, 3 клас, ІІ місце, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Бучмей Марія Михайлівна;
Цибиного Станіслава Михайлівна, 3 клас, ІІІ місце, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Король Тетяна Василівна. 

Підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад 

Романовська Крістіна Олександрівна, 9 клас, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, ІІІ місце, Англійська мова, вчитель Хіль Світлана Василівна;
Сочка Андрій Владленович, 9 клас, Вільхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІ місце, Географія, вчитель Сочка Ганна Іванівна;
Дропко Іванна Мирославівна, 11 клас, Приборжавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Географія, вчитель Ісак Оксана Іванівна;
Вашкеба Лілія Юріївна, 10 клас, Великораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Екологія, вчитель Половка Владислав Васильович;
Палош Анастасія Андріївна, 10 клас, ІльницькаЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце, Історія, вчитель Чубирко Наталія Василівна;
Вознюк Тимофій Володимирович, 10 клас, Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Історія, вчитель Станко Вероніка Якимівна;
Мучичка Марія Юріївна, 8 клас, Негрівська ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце, вчитель Попович Наталія Іванівна. 

Призери ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН у 2020 р.  

Гринюк Ніна, Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, вчителька Лях Марина Іванівна, секція Фольклористика, Тематичне багатство коломийок Боржавської Долини, ІІІ місце;
Яцканич Катерина, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., 8клас, вчитель Гринюк Інна Віталіївна, секція Соціологія, Психологічні проблеми дітей трудових мігрантів Іршавського району, ІІІ місце;
Вашкеба Лілія, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, вчителька Половка Владислав Васильович, секція Охорона довкілля та раціональне природокористування, Економимо енергію – рятуємо Землю. Лайфхак по енергозбереженню, ІІІ місце;
Лендєл Ганна, НВК Смологовицька ЗОШ І-ІІ ст., 8 клас, вчитель Глеба Ярослав Федорович, секція Географія та ландшафтознавство, Палеостратовулкан Дехманів в структурі проектованого геопарку Вулканічні Карпати як основа розвитку геотуризму місцевої територіальної громади, ІІІ місце;
Романовська Крістіна, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, 9 клас, вчитель Хіль Світлана Василівна, секція Англійська мова, Походження та розвиток англійських прізвищ, ІІІ місце. 

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, ІІІ етап 

Олексик Василь Васильович, 8 клас, Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, інформатика, вчитель Поляк Анастасія Володимирівна, І місце;
Мойсей Катерина Андріївна, 7клас, Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, математика, вчитель Попович Тетяна Михайлівна, ІІ місце;
Козенюк Вікторія Олегівна, 9 клас, Іршавський ліцей, англійська мова, вчитель Ламбрух Олена Янівна, ІІІ місце;
Меренич Іванна Романівна, 10 клас, Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, англійська мова, вчитель Химич Наталія Денисівна, ІІІ місце;
Пруднік Євген Вадимович, 10 клас, Іршавський ліцей, астрономія, вчитель Староста Тетяна Степанівна, ІІІ місце. 

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка, ІІІ етап 

Петровцій Вероніка Рустамівна, 11 клас, Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, вчитель Барна Ольга Йосипівна, ІІІ місце. 

ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІІ етап 

Онисько Наталія Василівна, 6 клас, Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, вчитель Чепура Леся Михайлівна, ІІІ місце. 

Спортивні змагання 

Першість області серед команд ДЮСШ, Важка атлетика, Маринець Дмитро, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Світлик Ю. В., І місце у ваговій категорії до 45 кг до 13 років;
Особиста першість Закарпатської області серед команд ДЮСШ, Важка атлетика, Лендєл Богдан, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Світлик Ю. В., ІІ місце у ваговій категорії до 67 кг;
Чемпіонат області, Дзю-до, Ешик Валентин, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Кулієв І. А., І місце у ваговій категорії 72 кг;
Чемпіонат області, Дзю-до, Біба Михайло, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Кулієв І. А., ІІІ місце у ваговій категорії 55 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Юріна Андрій, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Ковач І. В., І місце у ваговій категорії 63 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Осійський Олександр, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Ковач І. В., І місце у ваговій категорії 35,5 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Горянський Валентин, Іршавська міська ДЮСШ, тренер Ковач І. В., ІІІ місце у ваговій категорії 48 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Химинець Іван, Іршавська міська ДЮСШ , тренер Ковач І. В., ІІІ місце у ваговій категорії 43 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Трикур Олександр , Іршавська міська ДЮСШ, тренер Ковач І. В., І місце у ваговій категорії 66 кг;
Чемпіонат області, Бокс, Ломага Станіслав, Іршавська міська ДЮСШ, тререн Ковач І. В., І місце у ваговій категорії 66 кг. 

Чемпіонат України серед людей з інвалідністю, Легка атлетика, Віталій Кляп, Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Дзьома Ольга Юріївна, І місце;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Володимир Барзун, Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тренер Шкарупа Дмитро Іванович,І місце;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Юрій Барзун, Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тренер Шкарупа Дмитро Іванович, І місце;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Вікторія Довбар, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Шкарупа Дмитро Іванович, І місце;
Чемпіонат області,Важка атлетика, Ангеліна Вензел, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, тренер Шкарупа Дмитро Іванович, І місце;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Владислав Химинець, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, тренер Волошиновський Іван Дмитрович, Призер;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Віталій Химинець, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, тренер Волошиновський Іван Дмитрович, Призер;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Павло Пальок, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей, тренер Волошиновський Іван Дмитрович, Призер;
Чемпіонат області, Настільний теніс, Ірина Глушко, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Пирога Іван Іванович, І місце;
Чемпіонат області, Настільний теніс, Олександр Говді, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Пирога Іван Іванович, І місце;
Чемпіонат області, Настільний теніс, Вікторія Вовканич, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Пирога Іван Іванович, Призерка;
Чемпіонат області, Настільний теніс, Олександр Сушанин, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Пирога Іван Іванович, Призер;
Чемпіонат області, Настільний теніс, Віталій Денега, Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Пирога Іван Іванович, Призер;
Чемпіонат Європи, Бокс, Володимир Горзов, Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тренер Горзов Володимир Петрович, ІІІ місце;
Чемпіонат області, Мотокрос, Стас Мейсарош, Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тренер Віраг Іван Іванович, І місце;
Чемпіонат області, Важка атлетика, Павло Чатей, Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тренер Світлик Юрій Васильович, І місце;
Міжнародний турнір у м. Краків, Польща, Самбо, Ангеліна Петровцій, Греблянська ЗОШ І-ІІ ступенів, тренер Петровцій Ольга Олександрівна, І місце;
Чемпіонат області, дзюдо та самбо, Марія Петровцій, Греблянська ЗОШ І-ІІ ступенів, тренер Петровцій Ольга Олександрівна, І місце;
Міжнародний турнір у м. Краків, Польща, Самбо, Дарина Прийма, Вільхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер Петровцій Ольга Олександрівна, Призерка.