Версія для друку Версія для друку

«Кар’єрний радник – шукачам роботи, консультант роботодавця – роботодавцям»

Державна служба зайнятості – далі ДСЗ сьогодні діє на ринку праці, що вимагає вищої якості, надійності і конкурентоспроможності, особливо у послугах, що надаються роботодавцям. Вона постійно розвивається, модернізує та покращує свої сервіси, проваджує в роботу Інтернет - технології та використовує інноваційні підходи в роботі з клієнтами та роботодавцями. Це робиться з метою покращення та спрощення процедури пошуку роботи та працевлаштування безробітних та шукачів роботи. В минулому році впроваджено в роботу Інститут кар’єрного радника, і це був перший крок на шляху модернізації роботи ДСЗ та розвитку її як конкурентного провайдера на ринку послуг. Кар’єрні радники є співробітниками центру зайнятості, які допоможуть громадянам розвинути навички управління кар’єрою та адаптуватися до потреб ринку праці. Також, кар’єрний радник надає безробітному вибір: працювати, самостійно заробляти собі на життя, змінювати за сприянням служби зайнятості роботу або пасувати перед труднощами та залежати від соціальних виплат. Скажімо, на ринку праці існують люди, які мають освіту, затребувану професію, але з певних причин не мають по ній стажу роботи. В іншому випадку фахівець з великим досвідом роботи виявляється незатребуваним, оскільки за останні роки його професія зникла з ринку праці. Є й такі випадки, коли люди стають на облік лише для того, щоб отримувати допомогу по безробіттю. Тому з кожною з таких груп безробітних фахівці служби зайнятості працюють особливо ретельно. Також здійснюють соціальний супровід громадян з категорій незахищених осіб — багатодітних матерів, з особливими потребами тощо. Після працевлаштування їх супроводжують протягом року, доки вони не закріпляться на робочому місці. Адже багато що залежить і від умов праці, які створюють роботодавці. Інститут кар’єрного радника запроваджено задля того, щоб надавати громадянам послуги за індивідуальним підходом. Громадянам рекомендується звертатися до кар’єрних радників державної служби зайнятості заздалегідь, а саме – до фактичного звільнення або коли особа лише замислюється над тим, щоб змінити роботу. Це підвищить шанси та можливості для працевлаштування без втрати наявної компетенції та кваліфікації.
В поточному році впроваджено в роботу ДСЗ Концепцію Інституту «Консультант роботодавця» із застосуванням в роботі консультантів роботодавців елементів рекрутингу, що є другим етапом стратегічного розвитку сервісів ДСЗ. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. Також, запроваджено в роботу новий інноваційний підхід обслуговування клієнтів служби зайнятості шляхом створення груп: кар’єрні радники-провідні фахівці з профорієнтації-консультанти роботодавця з метою організації розроблення фахівцями спільної стратегії, спрямованої на залучення дієвих та ефективних заходів, що прискорять процес працевлаштування шукачів роботи та зареєстрованих безробітних.
Виконання ДСЗ покладених на неї завдань щодо сприяння громадянам у пошуку роботи можливе виключно за наявності співпраці та взаємодії з роботодавцями. Залучити роботодавців до співпраці можливо лише, якщо доводити їм свою спроможність якісно виконувати замовлення на добір персоналу. Щоб досягти таких результатів консультанти роботодавця повинні переорієнтувати свою роботу на задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта. Робота консультанта роботодавця полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців (вакансій) для шукачів роботи. Тому, завдання консультантів роботодавця полягають у налагодженні співпраці з головними партнерами служби зайнятості роботодавцями та формуванні єдиної бази вакансій легальної роботи в Україні на підставі відомостей безпосередньо від роботодавців, аналізу інформації з друкованих засобів масової інформації та Інтернет-ресурсів.
Результативність роботи служби зайнятості напряму залежить від ефективної роботи з роботодавцями, оскільки саме від них залежить кількість та якість робочих місць. Саме завдяки ефективній роботі з роботодавцями, впровадженню нових форм роботи значно збільшилась кількість роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості. У 2019 році 499 роботодавців мали вакансії та проінформували про їх наявність службу зайнятості. Кількість поданих ними вакансій склала 1615 одиниць. Ми працюємо на весь ринок, отримуємо вакансії із всіх доступних джерел та докладаємо максимум зусиль, щоб такі вакансії укомплектувати. Започатковано надання послуг на засадах рекрутингу, що забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного роботодавця та підбір фахівців для укомплектування вільних робочих місць не лише з осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості, але і на відкритому ринку праці. Для оперативної та вигідної співпраці роботодавців зі службою зайнятості на офіційному сайті служби зайнятості працює «Електронний кабінет роботодавця», що є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг роботодавцям з використанням інтернет-технологій, який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.
У переважній більшості вакансій сьогодні пропонується зарплата максимум 5-6 тисяч гривень, водночас в інших областях — від 8 до 15 тисяч, і навіть більше. У Львові, наприклад, навіть некваліфікований працівник може заробити до 12-15 тисяч гривень. А за такі гроші, які пропонують роботодавці в нашому районі, люди працювати не хочуть,і в кращому разі їдуть на заробітки до інших регіонів або виїжджають за межі України. Крім того, існує нелегальна зайнятість.
А ще на ринку праці району існує дисбаланс: відсутність гостро затребуваних досвідчених професійних кадрів, у яких останнім часом зацікавлений роботодавець, і наявність фахівців, що абсолютно не мають попиту. Щоб уникнути дисбалансу на ринку праці, ми, зрозуміло, ведемо профілактичну роботу серед молоді, школярів, а також із їхніми батьками, щоб вони обрали саме ту професію, яка буде затребувана. Для цього ми і розвиваємо свої електронні сервіси, щоб стати доступними, перебувати ближче до людей, які потребують нашої допомоги. Хочемо бути активним гравцем на ринку праці як в районі, так і загалом у країні, і готові до співпраці з усіма.
Дедалі частіше послуги з добору персоналу та працевлаштування пропонуються приватними агентствами, а роботодавці, для яких важливе значення в діяльності і організації мають кваліфікація і продуктивність праці персоналу, готові платити за пошук працівників високої кваліфікації. У цій ситуації ДСЗ, яка має певні зобов’язання перед особами, які шукають роботу та звертаються до центрів зайнятості, не повинна втрачати свої позиції на ринку праці. Тому надання ДСЗ послуг роботодавцям із застосуванням елементів рекрутингу сприятиме розширенню та налагодженню ефективних комунікацій з роботодавцями; застосуванню нових, сучасних форм роботи, що дасть можливість вирішувати проблеми дефіциту кадрів; залученню до системної співпраці зі службою зайнятості максимальної кількості роботодавців, а також підвищенню іміджу служби.

Іршавська районна філія Закарпатського ОЦЗ

Прокоментуй!

Ваш коментар